Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak poradzić sobie z tym upokorzeniem?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem uczennicą gimnazjum sa w klasie nikt mnie nie lubi dziewczyny postanowiły się mnie upokorzyć przebierając sie w szatni na lekacje wf będąc w samej bieliznie podstępnie scignęły mi stanik i majtki a inna robiła zdjecia albo kreciłą film wrzyscy chłopacy w klasie chyba juz widzieli ten film i niewiadmo ile w szkole to co teraz czuje to gorzej niż upokorzenie czuje ogromny wstyd jakie to może byc uczucie jak chlopacy widzieli mnie nagą jak mam teraz funkcjonowac nie moge skupic sie na nauce nie wiem czy zgłosic to dyrekcji szkoły chyba nie dam rady pozostaje juz tylko zmian szkoły czy psycholog mi pomoze

Odnośnik do komentarza

Zgłoś ta sprawę do szkolnej pedagog. Rodzice też powinni wiedzieć i to oni powinni interweniować w szkole. To co zrobiły te dziewczyny jest przestępstwem i nie powinno im to ujść na sucho. Wiem,że to trudne ale trzeba być odważnym i umieć bronić swoich praw,a te zostały naruszone.
Pokaż im że zostałaś upokorzona,ale nie złamana. Powinny ponieść za to karę. Bądź dzielna. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...