Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam się Natalia i mam 18lat.Od pewnego czasu jestem strasznie przygnebiona. Odczuwam ciągle zmęczenie najchętniej wcale nie wychodzilabym z łóżka. Odizolowalam się praktycznie od wszystkich znajomych, jedyna osoba z którą utrzymuje kontakt jest mój chłopak. A wszystko zaczęło się od tego że na początku roku szkolnego zachorowałam na bardzo zaawansowana anemie, przez praktycznie 2 miesiace lezalam w łóżku i nie mogłam z niego wstać o własnych siłach. Z tego powodu musiałam zrezygnować ze szkoły, ponieważ z racji że byłam w klasie maturalnej nauczyciele powiedzieli że przy takich zaległości nie Dopuszcza mnie do matury. I rok będę musiała zaliczać od nowa we wrześniu. Moje koleżanki z byłej klasy zaczęły rozpowiadac różne plotki że jestem w ciąży itd. To dodatkowo mnie podlamalo. No i największy problem jest z rodzicami z którymi nie mogę już wytrzymać. Ponieważ od pewnego czasu zauważyłam że zdarza im się nazywać alkoholu stąd am się jakoś na to wpłynąć jednak jestem bezradna. Było kilka sytuacji że myślałam o tym żeby popełnić samobójstwo, jednak po pierwsze to zabrakło mi odwagi a po drugie nie mogę tak zostawić mojego chłopaka którego bardzo kocham. Nie wiem co robić. Chciałam pójść z mamą do psychologa jednak mnie wysmiala. Potrzebuję pomocy jednak nie mam na kogo bardzo liczyć. Czekam na jakieś rady. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...