Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Moja dziewczyna rzuciła mnie bez powodu


Gość Estix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj rano obudziłem się, włączyłem telefon a ona napisała mi : Nie kocham cie wstrętny idioto... Mimo że naprawdę nic nie zrobiłem ;( Ale od tej pory mój kolega który jest też kolegą mojej dziewczyny dziwnie się zachowuje, w ogóle do mnie nie pisze, nie jest aktywny na mediach społecznościowych i nie widzie go nawet na podwórku, a wcześniej gdzie nie jechałem widziałem go jak szedł chodnikiem...

Odnośnik do komentarza

Są dwie możliwości. Albo zerwała ,bo nigdy cię nie kochała i znudziło się jej udawanie,że jest z tobą w związku.
Albo twoje podejrzenia są słuszne i wasz wspólny kolega maczal w tym palce. Mógł coś jej powiedzieć na twój temat,co ją bardzo zabolalo i rozzloscilo. Zastanów się ,czy nie masz coś na sumieniu.

Odnośnik do komentarza

To widocznie ona miała jakis powód. Długo byliście razem ? Nie zauważyłeś wcześniej, ze coś jest nie tak ?nie zachowywała się jakoś dziwnie ?
Tak jak to opisales to od razu rzuca się w oczy ze mogło coś ja łączyć z Twoim kolega i także jej kolega. Ale to tylko gdybanie.
Skoro z dnia na dzień pisze smsa bo nawet nie miała odwagi żeby porozmawiać z Tobą w oczy to coś jest na rzeczy...
Macie okazję porozmawiać to niech Ci wyjaśni szczerze co takiego się stało ze tak postapila. Dla mnie najgorsza prawda niż kłamstwo...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna nie rzuca bez powodu.Byc moze ten kolega na ciebie nagadał, moze masz cos na sumieniu albo cie zdradziła - chociaż przy zdradzie jest inne zachowanie. Możliwie ze zostałeś niesłusznie oskarżony co jest bardzo możliwe. Powinniście to sobie wytłumaczyć w cztery oczy. Zachowanie dziewczyny jest co najmniej nienormalne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...