Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak pozbyć się lęku i ucisku w klatce piersiowej?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i stwierdzony przez psychiatrę lekki epizod depresyjny. Po próbie samobójczej wylądowałam na miesiąc e w szpitalu psychiatrycznym. Po wyjściu było przez ok miesiąc dobrze a później wróciłam do samookaleczania się. Obecnie już tego nie robię pomimo tego że ciężko mi się powstrzymać bo boję się powrotu do szpitala. Czasami czuję się dobrze, mam wrażenie że świat jest piękny i że wszystkie moje plany na przyszłość się udadzą, jak ktoś mówi mi coś nieniłego to się z tego śmieję i ogólnie cały czas chodzę radosna. Gorzej jest jak wraca stan depresyjny; wtedy płaczę godzinami, wydaje mi się że jestem dla wszystkich problemem i najlepiej by było gdybym umarła. Do tego od trzech miesięcy zdarzają mi się tak jakby "ataki paniki". Czuję lęk. Nie wiem z jakiego powodu. To jest jedno z najgorszych uczuć. Czuję ucisk w klatce piersiowej i mam ochotę płakać. To trwa kilka minut a później przez godzinę się trzęsę bo nie mogę się po tym uspokoić. Na początku zdarzało mi się to dwa razy na miesiąc ale z czasem to staje się coraz częstsze. Jak mogę sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...