Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyna unika spotkań i nie potrafi się określić


Gość Owocowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem co jest grane. Umówiliśmy się na spotkanie. Była jakaś wymówka, mówi że "kiedyś się spotkamy". A ja mówię kiedy, ona że w najbliższym czasie.
Taka niewiadoma ,, nic ni wiem, nie . Mówi jedynie że zbyt bardzo nalegam. Ale od Sylwestra minęło już 4 tygodnie a ja nadal nic nie wiem, czyta wiadomości ode mnie ale odpisuje zdawkowo. Jest chętna na spotkanie, ale nie potrafi się określić. Czy mam dać sobie spokój z nią. I czy naleganie na spotkanie to źle?
W końcu nie wiem co zrobić, na początku byla chętna...

Odnośnik do komentarza

Pytam ja o spotkanie bo nie wiem czy ona nie ma kogoś - coś mi się wydaję że ma , i mnie zwodzi, czy po prostu naprawdę nie ma czasu - gdyby tak było powiedziała by mi prawdę że to nie ma sensu, a jednak powiedział mi ostatnio że jestem za bardzo zbyt nalegam na spotkaniem, ja nie nalegam , po prostu ona nie potrafi się określić, co mnie dziwi. Ostatnio mówiła że była w moim mieście, co prawda ze swoim rodzicem i mówiła że i tak by się nie wyrwała - co by robiła ze swoim rodzicem osoba dorosła 28 letnia - zastanawia mnie to. Dziwne to.

Odnośnik do komentarza

Po za tym sama mówiła szuka chłopaka , była zadowolona kiedy napisałem do niej. Nie rozumiem dlaczego odwleka spotkanie, ma ważniejsze rzeczy?! Ok pracuje, jak każdy to żadne usprawiedliwienie, ja tez mogę napisać wymówkę wiesz mam dużo pracy nie mogę się spotkać, a każdy normalny wie że ma się wolne weekendy, albo pracuje na kilka zmian. Bo ja już nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. Ok mieszka daleko , ale jak była w moim mieście to najwyraźniej jak widać ma czas. Coś mi tu nie gra

Odnośnik do komentarza

Proszę o rady nie wiem czy olać sprawę czy zapytać ją wprost czy nie ma kogoś. Strasznie mnie irytuje jej postawa. Bo jeśli na coś się godzi, to chyba się tak nie postępuje. Co mam robić , czekać i tracić czas. Mam swoje życie, nie patrzę tylko na nią.. no ale powoli mnie to zaczyna już irytować. Tym bardziej że zaraz luty, nie będę czekał wieczność. Proponował przynajmniej rozmowę przez kamerkę - nie chcę. To co ona chcę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...