Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Niepokojące zaburzenie snu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W ostatnim czasie miałem zaburzenia senne. Dwukrotnie w przeciągu kilkunastu dni miałem paraliż senny,
zaczerpnąłem informacji w internecie i dowiedziałem się, że nie jest to niespotykana rzecz i przytrafia się wielu osobom.
Dzisiejszej nocy jednak przytrafiło mi się dość niepokojące zaburzenie snu, o którym nie udało mi się znaleźć żadnych informacji, stąd
moja chęć porady na forum. Przytrafił mi się koszmar senny, po którym nastąpiło coś co mógłbym nazwać częściowym wybudzeniem,
leżałem świadomy w łóżku, odczuwałem jakby zły sen dobiegł już końca, ale poczucie grozy, lęku i wszechogarniającego zła dalej pozostało w pokoju.
Słyszałem jak mój ojciec szykuje się do pracy, chciałem poprosić o pomoc, lecz nie mogłem wydobyć z siebie dźwięku. W tym momencie straciłem panowanie nad swoim ciałem, a
właściwie nad rękami, poczułem okropnie przerażające uczucie, że jakaś obca siła kontroluje moje ręce od łokci w górę energicznie poruszając rękami, a ja nie
mogłem nic na to zaradzić, dopiero po dłuższej chwili udało mi się uwolnić, z tłumionym krzykiem zrywając się z łóżka.
Dodam jeszcze, że od ostatniego miesiąca odczuwam znaczne pogorszenie samopoczucia, mam mniej sił do życia, większość czasu spędzam w łóżku,
towarzyszy mi nastrój przygnębienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...