Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jestem bardzo dziwny


Gość Theners

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moze na wstępie mam 16 lat z natury zawsze potrafiłem duzo gadac od rzeczy heh co dawało mi plusa wiele osob ze mna gadalo bo bylem dośc pozytywny. Od pewnego czasu mniej wiecej pol roku moze dluzej zaczalem byc strasznie dziwny... dodam, że to chyba od kiedy nie wyszło mi z dziewczyna o ktora dlugo sie staralem ale mniejsza z nią pisze o tym by było bardziej szczególowo. Zacząlem sie robic z czasem coraz dziwniejszy, agresywniejszy i cichy... Aż dotarłem do takiego stanu ze musialem napisac o tym tutaj. Stresuje sie przy ludziach, znajomych nie wiem dlaczego co nie zrobie czy powiem to czuje ze to głupie az staram sie byc inna osoba na sile bo zaczalem nie lubiec sam siebie, czesto w grupie siedze cicho nic nie mowie tylko slucham... Kiedyś potrafilem wtoczyć sie w ekipe znajomych i zaczac gadac glupoty i temat sie krecil, teraz czuje ze to glupie i ze sam wyjde na glupka i nie potrafie tego zmienic starajac sie, wszystko wydaje sie dziwne... Otwieram sie i staje sie rozmowny tylko przy osobach ktore same do mnie zaczynaja duzo gadac, w gimnazjum jeszcze bylem bardzo lubiany, dzis w szkole wyzszej wlecze sie jak cicha myszka i nikt nawet nie wie kim jestem hah to glupie ale prawdziwe, nie czuje sie soba bardzo sie stresuje w otoczeniu... nie wiem co sie dzieje, miał ktoś tak kiedyś lub wie co moze byc tego przyczyną? Podejrzewałem depresje, ale raczej depresja to nie jest ehh sam juz nie wiem.

Wiem ze to troche pier*olenie, ale staram sie byc szczery.

Z góry dziekuje za kazda subiektywną odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Dodam, że straciłem chęci do wszystkiego, nic mi sie nie chce. Czasem totalnie wszystko zlewam. Późnymi godzinami zawsze mam lepszy humor i sie motywuje na kolejne dni ze co ja nie zrobie kim ja to nie będę, a na drugi dzień to wszystko znika i znów jestem szarym człowiekiem, duzo osób przestalo ze mną gadac przez co zaczalem bardziej wszystko doceniać lecz ogolnie stracilem wogole radośc do wszystkiego. Jest jakiś wyjątkowy dzień jak nowy rok gdzie było dosyć fajnie czy wigilia, wogole nie czuje z tego przyjemnosci, zero...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...