Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nie wiem co do niego czuje...


Gość gosiakkk

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałam faceta, byliśmy na paru randkach, okazało się, że mamy podobne charaktery i dobrze jest nam ze sobą. Wiem, że on chce czegoś więcej i mam problem bo nie wiem co do niego czuje... czasami wystarczy że mnie przypadkiem dotknie to zaczynam gotować się w środku i czuje się jakbym znowu była nastolatką i przeżywała pierwsze zauroczenie
innym razem coś mnie od niego odpycha, nie mam ochoty z nim rozmawiać i dochodze do wniosku, że to jednak nie jest to. No i tak bije sie ze swoimi myślami, co z tym zrobic....
Jeżeli chodzi o poprzednie związki to nigdy nie trwały one zbyt długo ale jednak zawsze bardzo przeżywałam zerwania wiec moze to wynika ze strachu ale nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Przezywanie rozstan wynika bardziej z przyzwyczajenia niznz faktycznego stanu rzeczy. Co do obecnej relacji. Nie wiem ile masz lat wiec ciezko sie odniesc, ale jezeli masz 20+ to juz powinno sie wlaczyc myslenie ze nie tylko chwile ulotne i jakies motylki w brzuchu ale relacja bardziej dorosla, powazna. Jezeli tak nie jest to dla Ciebie zadna strata ale jezeli facet wyglada na powaznego to czy warto wchodzic w cos takiego zeby potem czul sie rozczarowany. Nie czujesz tego i jestes nie pewna wiec raczej z tego nic ciekawego nie wyniknie. Nalezy zadac sobie pytanie czego szukasz w drugiej osobie bo jezeli nie wiesz czego to taki tez bedzie ten zwiazek - byle jaki. Raz bedzie Ci pasowal a na drugi dzien bedzie okropny. Jakbym mial przewidywac to taka relacja rollercoaster. Takie relacje zawsze koncza sie klapa, bo w dluzszej perspektywie sa meczace. Po pewnym czasie jedna strona albo zakonczy zwiazek honorowo albo zacznie szukac spokoju w objeciach innej osoby. Jezeli nie wiesz co czujesz to znaczy ze nie czujesz do tej osoby NIC.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...