Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Samobójstwo


Rekomendowane odpowiedzi

Słowem wstepu mam 14 lat, chodzę do gimnazjum i mam starsze rodzenstwo- siostre i brata, oboje są starsi. Od zawsze rodzeństwo miało lepsze oceny itd. i trzymali się razem. Rodzice też ich wolą ponieważ są pewni siebie i inteligentniinteligentni. Pomimo, ze mam dobre oceny, na tle rodzenstwa wypadam źle. Od zawsze najblizsza rodzina mowila mi ze nikt mnie nie lubi itd. Teraz uswiadomilem sobie ze to prawda. Mam paru znajomych, ale jak przychodzi co do czego to trzymają się razem beze mnie. Chciałbym popełnić samobójstwo, ale powstrzymuje mnie 5 przykazanie przez którego złamanie nie miałbym żadnej szansy pójścia do nieba. Kiedyś powiedziałem mamie o moich myślach i zaczela mi mowic ze mnie kocha itd. ale wiem że to nieprawda. Zapisala mnie do psychologa z nadzieją ze przestane sie klocic, ale to rodzenstwo mnie dreczy a mi nikt nie wierzy bo ich jest dwóch. Siostra też już poopowiadała wszystkim jaki to jestem zły itd. myślę żeby powiedzieć kuzynce czy rzeczywiscie tak mysli bo i tak jesli cos sie stanie to sie zabije. Czuje ze nie dam dluzej rady. Jestem nieudacznikiem i nie umiem nic zrobić.

Odnośnik do komentarza

Napisałeś tu na forum, zatem...szukasz pomocy, Twoje myśli skupiają się na popełnieniu samobójstwa, a w głębi duszy chcesz żyć. Myślę, że tylko szczera rozmowa z rodzicami jest w stanie Ci pomóc. Oprócz tego, warto skorzystać z pomocy specjalisty (psychologa, pedagoga), możesz również zadzwonić pod nr tel. zaufania dla dzieci i młodzieży, taka rozmowa może również w pewnym stopniu Tobie pomóc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...