Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego czuję się inna?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Od około roku czuję się jakbym była inna od reszty. Gdy byłam mniejsza zawsze się bawiłam z innymi dziećmi, teraz nie lubię przebywać z innymi ludźmi oprócz mojej rodziny i ewentualnie bliskich znajomych. Czuję się bardzo niekomfortowo przy innych ludziach, zawsze mam wtedy ochotę uciec jak najdalej. Kiedyś komunikowalam się normalnie, ale teraz mam problemy nawet z prostym kontaktem wzrokowym. Od około 3 miesięcy zaczęłam też nagle czuć strach. Taki bez konkretnej przyczyny. Coś jest ze mną nie tak czy sobie tylko wymyślać skoro jestem w takim wieku?

Odnośnik do komentarza

Lepiej nie chwal sie tym, bo jeszcze Cie ktos za wariatke wezmie (psychiatrzy lubia wmawiac choroby zwlaszcza tym, co sie rozzalaja nad soba). Ja powiem tak, dojrzewasz, zaczynasz byc bardziej swiadoma wszystkiego - i jestes bardziej wstydliwa. To normalne, tak ma kazdy. Dlatego powstaly maniery, savoir vivre i rozne sposoby radzenia sobie w zyciu. Moze to glupie, ale warto nawet podpatrzec na innych ludzi, jak sobie radza. A jesli jestes wstydliwa mega, to poszukaj wsparcia u psychologa, albo moze daj se na luz i sprobuj byc soba, przelam bariere. Nie wszystko przychodzi odrazu, nie jest tak, ze powiem abys byla odwazna i taka bedziesz. Tego czlowiek uczy sie latami. Wiec spokojnie, nie oczekuj odrazu efektow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...