Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak zapomnieć o znienawidzonym?


Gość serafina_ostr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość serafina_ostr

Witam wszystkich!
Proszę o pomoc.

Mam pewien problem dotyczący swoich uczuć. Mianowicie - była przyjaźń, była miłość, teraz nienawiść. Poznałam chłopaka, z którym się początkowo zaprzyjaźniłam. Była to wyjątkowa relacja, bardzo dobrze się dogadywaliśmy i mieliśmy wiele wspólnych tematów. Nigdy nie zabrakło wsparcia, a ufaliśmy sobie w prawie 100%. Po czasie wyjawiliśmy sobie wzajemnie nasze uczucia i postanowiliśmy, że będziemy razem. Układało się nam dobrze do czasu, zaczęliśmy się kłócić o durnoty. Po czasie stwierdził, że powinniśmy wrócić do przyjaźni. Z bólem zgodziłam się. Niestety - poznał moją znajomą, w której się zadurzył. Wiem, że nie powinnam, ale powiedziałam mu jaka jest naprawdę, żeby sobie dał spokój i żeby też go od niej odciągnąć. On później wszystko jej powiedział, próbowałam z nią to wyjaśnić i przeprosić z kultury, ale odpuściłam nie otrzymując żadnych efektów. Powiedział jej wiele negatywnych rzeczy na mój temat, aby się jej przypodobać. Problem w tym, że mimo tego nadal wracają wspomnienia i nie mogę o tym wszystkim zapomnieć. Zachował się jak 15-latek. I mam do niego żal, ale jednak tęsknię za tym uczuciem. Jak mam sobie z tym poradzić?
Z góry pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...