Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

jak wyjsc do ludzi?- stres


Gość ja678

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą izolującą sie od ludzi. Nie mam znajomych, a całe dnie przesiaduje w domu. Szukam pracy, jednak w pracy nie ma czasu na poznawanie ludzi. Próbowałem w jednej pracy-nic z tego.Więc czy istnieją jeszcze jakies sposoby? Moim głównym problemem jest to że boję-a raczej stresuje się podejść do danej osoby i zacząć rozmowy, nie mówię juz cześć nawet. Na przystankach autobusowych boje sie zagadać. Kiedyś widziałem ładną dziewczynę ale tak się stresowałem, że nie podszedłem, ale cały czas jej się przyglądałem. Za każdym razem ten stres. Chciałbym to zmienić. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę ciężko mi jest podejść do jednej konkretnej osoby i zapytać nawet o godzinę. A co dopiero zacząć rozmowę, często mam paraliż, kiedy bardzo chce zagadać ale nie mogę. Przykład z tą dziewczyną. Nieraz i do innej chciałem zagadać, na ulicy, - ale mógłbym być wzięty za wariata. No i tak sie odizolowałem w części od ludzi. Zazdroszczę ludziom, którzy nie mają z tym problemu. Co dziwne w sklepie gdy kupuje nie mam problemu. A juz mam dość rozmów przez internet, nieudanych relacji. Macie jakies sposoby aby to zmienić? Podchodzenie pytanie sie, a nawet spontaniczna rozmowa - to dla mnie męka.

Odnośnik do komentarza

Czego się obawiasz? W rzeczywistości każdy jest taki sam, więc nie ma się czego bać, twój mózg przyzwyczaił się do negatywnych emocji, do strachu. Widocznie w przeszłości musiałeś doświadczyć złego traktowania od ludzi, blokada sama z siebie nie jest. Spróbuj się zmuszać, przełamywać bariery, spróbuj się też pomodlić o siły.

Odnośnik do komentarza
Gość vanilapud

tez tak kiedyś miałam, ale w końcu sie przełamałam, zaczęlam od neta, poznałam kilka fajnych osób, z jednym chłopakiem umówłam się przez neta na spotkanie, stresik był, nawet sobie nervomix contro wzięłm przed, spotkanie poszło całkiem nieźle, nie byłam spięta i przyjemnie ię gadao, chociaż ze znajomosci nic nie wyszło to mnie to jakoś otworzyło i teraz chętnie się spotykam z ludźmi, może do nich nie zagaduję na przystankach ale ogólne jest ok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...