Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak sobie poradzić po stracie chłopaka?


Gość R...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat czuję że mam depresję od kilku tygodni praktycznie nie mogę spać a jak już zasnę mam koszmary płacze co wieczór z powodu byłego chłopaka byliśmy ze sobą długo później zdecydowaliśmy się rozstać ale spotykaliśmy się i w sumie zachowywalismy się jak para ale tylko jak się spotykaliśmy a po za tym traktował mnie jak kogoś opcego to jest moja pierwsza prawdziwa miłość przeżyłam z nim pierwszy raz mówił mi że ciągle jestem dla niego ważna ale on ma dziewczynę od pewnego czasu udaję przy nim że mnie to nie rusza ale on widzi że to mnie boli on chcę utrzymać ze mną kontakt tak powiedział ja też chcę chociaż dwa razy już z tego wszystkiego się cięłam i ciągle myślę nad samobójstwem chcę już przestać cierpieć tylko się boję i to bardzo nie mam z kim o tym porozmawiać jestem kompletnie sama

Odnośnik do komentarza

Czesc. A jakie masz relacje z rodzicami? Masz rodzeństwo ? Jesteś bardzo młoda i dobrze by bylo gdybyś zwrocila sie do nich ze swoim problemem. Ja tez niedawno rozstalam się z chlopakiem po 4 latach i przezylam to strasznie. Wiem co czujesz. Kiedy slyszlalam od innych ze najlepszym lekarstwem jest czas wydawalo mi sie ze to niemożliwe. Boli mnie to do tej pory ale probuje sobie to poukładać w taki sposób ze nic dobrego by z tego nie wynikło wiec po co tkwić w relacji w której nie byłabym szczęśliwa ? Bo nie da się być szczesliwym kiedy oboje sie o to nie staramy. Minelo troche czasu a ja czuje sie zdecydowanie lepiej od tego co bylo, nadal mam mętlik w glowie ale przynajmniej zasypiam jak człowiek. Jesli on nie chce tracić z toba kontaktu a ma nowa dziewczyne to ty dla swojego dobra daj mu do zrozumienia ze nie chcesz miec z nim kontaktu, albo nie odpowiadaj na jego wiadomości. Wiem, ze to dla ciebie moze brzmieć absurdalnie ale uwierz ze to najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...