Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy zmienić psychiatrę?


Gość Kacperr

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zacząłem się leczyć prywatnie u psychiatry. Po kilku wizytach lekarz (mam nadzieję że nie przekręce jego słów) że mam wszystkie objawy depresji ale według niego nie mam samej depresji. I z tego powodu nie przepisze mi leków. Uważa że pomoże mi sama psychoterapia. Coś takiego jest w ogóle możliwe? To co czuje idealnie pasuje do zaburzenia afektywnego dwubiegunowego. W te wakacje już prawie się zabiłem a teraz słyszę że nic mi nie jest. Co z tym dalej robić?

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze że każdy kolejny epizod jest dla mnie coraz trudniejszy i mam coraz mniej siły żeby z tym walczyć. Już nawet próbowałem się okaleczać. Na szczęście mam świetnych przyjaciół których poprosiłem o pilnowanie mnie przed zrobieniem czegoś głupiego. Nie robię tego by przyciągnąć do siebie uwagę bo nikt nawet o tym nie wie (inni wiedzą tylko że mam problemy i się leczę). Czy żeby mnie od tego odciągać naprawdę wystarczy psychoterapia?

Odnośnik do komentarza

Po 1 skoro psychiatra tak twierdzi ma ku temu podstawy... Ja cieszylabym sie gdyby sama terapia mi pomogla.... Psychotropy to syf... po tych lekach ma sie bardzo mysli samobojcze na poczatku.... poczytaj o tym.... a odstawic potem.... tez nielatwo..... Chcesz niech Cie faszuruja... Prosze bardzo....
Niech Ci da fluoksetyne na odwal i jakis diazepam wspomagajaco.... i cpiej... tylko, ze mozesz sie zdziwic.... jak te leki nie dadza zadnego efektu a bedziesz juz uzalezniony....
Moimniem trafiles na swietnego specjaliste i powinienes sie go trzymac...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...