Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zaburzenia lękowe u 16-latka


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat z natury jestem hipochondrykiem... jakieś 2,5 miesiaca temu miałem stresujący wieczor przez co nie moglem zasnąć nie spałem praktycznie cala noc zuwagi na moja nature odrazu zacząłem myśleć ze jest mi nie wiadomo co... calymi dniami sie balem ze nie będę mógł spac a co za tym idzie ze bede zmęczony i nie wiem dlaczego ale myslalem ze oszaleje w sensie balem sie ze dostane schizofrenii itd.. ogólnie zaczalem brac witaminy bo rodzice stwierdzili ze to pomoze no i pomoglo spie duzo lepiej ale przez to moje nadmierne stresowanie sie chyba nabawiłem sie lęków... ciagle szukam u siebie objawow jakiś chorób psychicznych - schizofrenii,depresji itd. Chciałbym się dowiedzieć co robic bo czuje sie dziwnie od kilku dni malo rozmawiam z rodzicami chociaz w szkole rozmawiam normalnie z ludzmi ale mam czesto uczucie ze nic mi się nie chce w szkole mam ochote czasem wyjsc z lekcji... nie wiem w sumie co robic czytalem objawy schizofrenii i raczej nic z tego nie mam jak juz to jakas depresja ale przydała by mi sie fachowa ocena z gory dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...