Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Wiem,że powinnam udac się juz do lekarza lecz chciałabym przeczytać chociaż państwa opinie w celu uspokojenia się.
A więc,ostatni okres miałam 20 lipca i trwał normalnie 6 dni jak to u mnie bywa. Zaraz po jego zakonczeniu współżyłam z narzeczonym bez zabezpieczenia, stosunek przerywany. Moj kalendarzyk pokazywał wtedy dni nieplodne. Wydaje mi sie ze ok dnia 5 sierpnia mialam owulacje (sądząc po śluzie) lecz bylam wtedy na wakacjach, duzo podrozowalam ogolnie w tym miesiącu. Okolo 9 sierpnia dostałam plamienia, lecz co dziwne byla w nim tez krew nie dorównywała okresowi lecz to nie bylo zwykle plamienia owulacujne jakie mam zazwyczaj. Trwało ono okilo 5 dni. Nie miałam zadnych bolesci ktore swiadczylyby ze to moze przedwczesna miesiączka?..Hmm. (moze troszke bolal mnie jajnik lecz pomyslalam sobie ze to u mnie normalne. Pozniewaz rok temu wykryto u mnie torbiel endometrialna) Do 20 sierpnia czekalam w spokoju na okres. Lecz w miedzy czasie dopadła mnie infekcja intymna. A kilka dni po musialam brac antybiotyk. I czekam tak do tej pory. Czasem mam bole podbrzusza, ktore sugerują mi ze to moze wlasnie dzis. Miewam podwyzszona temperature i uczucie gorąca. Bolą mnie rowniez piersi ale nie jakos szczegolnie mocno. Wczoraj, 25.08 wykonałam test ciążowy ktory wyszedl negatywnie. Nie wiem juz co myslec. Popadam w paranoje czasem. Czy te wszystkie wydarzenia mogą byc związane z przesunięciem sie miesiączki? Nigdy wczesniej nie mialam az tak dlugich cyklów. Zwykle spoznia sie 2 dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...