Skocz do zawartości
Forum

czy mogę być w ciąży?


Gość equinox

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, pomóżcie, bo zgłupiałam...
Sytuacja z lipca:
Moje cykle są 23-26 dniowe. Okres był 1.07. 16.07 imprezowaliśmy i będąc niestety pod wpływem alkoholu, partner skończył we mnie. (nie, nie mam 15 lat, ale 25 i to nic dziwnego, że czasem się człowiek więcej napije w weekend. )
Od razu polecieliśmy tego dnia po tabletkę EllaOne, przyjęłam ją w 11h po stosunku. Bardzo bałam się, że mimo to, zdążyło dojść do zapłodnienia, jednak 27.07 dostałam okres. Był trochę inny, niż zazwyczaj - na początku brązowa wydzielina, potem dwa dni strasznie mocnego krwawienia (zmiana tamponu co godzinę), a potem znów brązowa wydzielina - trwał on łącznie 7 dni. Byłam spanikowana, bo nie wiedziałam czy to normalne po tej tabletce, czy zmiana jego wyglądu może być wynikiem ciąży... Zrobiłam test płytkowy, wieczorem, po dużej ilości wody. Był pozytywny, druga kreska bardzo blada. Spanikowana totalnie, powtórzyłam test za kilka dni (tym razem tak, jak należy - rano). Nie było ani śladu drugiej kreski. Dodatkowo, od razu zeszły mi 2-3 kg, na które narzekałam, które pojawiły się nie wiadomo skąd. Wreszcie wróciłam do swojej figury. Wg mnie wygląda to na typowe poronienie, kilka bliskich osób, które pytałam, też tak uważa... Wypowiedzcie się proszę, co o tym myślicie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...