Skocz do zawartości
Forum

Czy poprzez petting mogę być w ciąży?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziewicą. Od miesiąca uprawiam petting z chłopakiem. Kilka razy doszlo do wytrysku. Mając sperme na rękach uważałam żeby nie dotykać okolic intymnych.Nie mam pewności czy chłopak nie miał jej na palcach wkladajac je do przedsionka pochwy. Okres spóźnia się 4 dni. Kiedyś miałam nieregularne cykle i leczyłam się hormonalnie. Od roku cykle są regularne. Od 5 dni odczuwam bole w podbrzuszu i kłucie w jajnikach, mam wzdęty brzuch. Ostatnio też się stresowałam dużo. Czy jest możliwość ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia

To, że jesteś dziewicą nie zabezpiecza Cie przed ciążą.Plemniki są bardzo małe i bardzo żywotne. Opóźnienie miesiączki o kilka dni nie musi oznaczać ciąży. Bóle w podbrzuszu, kłucia i wzdęcie mogą zapowiadać miesiączkę. Zachęcam byś razem z chłopakiem przestudiowała strony związane z płodnością u kobiet, jej o objawami i uczyła się rozpoznawać owulację. Wspólne studiowanie tych zagadnień bardzo pomaga w rozpoznawaniu w potrzeb zarówno dziewczyny i chłopaka. Bardzo umacnia relacje, buduje wzajemny szacunek dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...