Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zastanawiam się czy to co mi dolega, dolegało kiedyś którejś z was.
A mianowicie zaczęło się od tego, że dostałam okres 22.07.2017 - około 7 dni szybciej niż normalnie (dostałam w 27 dniu cyklu a cykle mam 32-34 dniowe). Trwał on niecałe 4 dni z tym, że był bardzo skąpy a pierwszy dzień był bardzo bolesny. Po 4 dniach miałam już spokój, jednakże następnego dnia po skończeniu się miesiączki dostałam plamień koloru brązowego - trwały z 3 dni. Nie miały zapachu, nic mnie nie piekło ani nie swędziało. Od kiedy zaczęły się te plamienia mam kłucie w jajnikach. Zazwyczaj po prawej stronie, jednak z lewej też czasem zakłują - jak na zbliżającą się miesiączkę. Jak widać trochę to już trwa (prawie 14 dni). Mam też podwyższoną temperaturę w pochwie z samego rana - 36.9-37.4 (mierzę dopiero kilka dni i nie wiem czy od początku tak było). Nie mam apetytu na jedzenie gdzie zawsze ja pochłaniałam jak smok. Jestem zmęczona i jak chwilkę postoję potwornie bolą mnie plecy i muszę usiąść. Robiłam dwa testy ciążowe i wyszły negatywne. Tabletek antykoncepcyjnych nie biorę a zabezpieczamy z partnerem się prezerwatywą - nie zabezpieczamy się tylko podczas mojej miesiączki gdyż mam pewność, że to na 100% u mnie dni niepłodne. Dodam, że około 7 dni przed wystąpieniem tej miesiączki kochałam się z partnerem ale z prezerwatywą. Piersi też nie są powiększone ani mnie nie bolą ale czytałam,że taki wpływ na piersi ma olej z wiesiołka, który przyjmuję. Wątpię, żeby była to ciąża ale wolę spytać osób, które miały coś podobnego do mnie co to było.
Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Przestroga dla innych kobiet. Badajcie się. W moim przypadku okazało się, że mam hashimoto z niedoczynnością tarczycy i byłam w ciąży - bardzo wczesnej a wręcz początkowej. Trafiłam do szpitala z krwotokiem. Organizm zareagował na zarodek jak na intruza i zaatakował. Doszło do poronienia. Lekarz stwierdził, że to, że byłam w ciąży to i tak cud bo przy tej chorobie ciężko o zajście i utrzymanie ciąży. Badajcie się bo każdy zły objaw może być początkiem czegoś strasznego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...