Skocz do zawartości
Forum

Czy moge byc w ciazy?


Gość sssssssssssssdwerde4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sssssssssssssdwerde4

Witam, nie sadziłam, że kiedykolwiek bede skłonna pisać publicznie o moich prywatnych sprawach, lecz jestem zmuszona. Zaczne od tego, że miesiączke mam średnio co 28/30 dni. Współżyłam z moim chlopakiem dosc czesto i dosc intensywnie, lecz nigdy prezerwatywa nam nie pekla, moze czasami delikatnie sie z zsunela ale niewiele. Zawsze 'po' cała 'zawarosc' była w prezerwatywie. Raz moze bylo tak, ze przed stosunkiem dotknal mnie penisem tam ale nie włozył mi nigdy bez zabezpieczenia. Ostatnia miesiaczke mialam 3 lipca, byla normalna, taka jak zawsze. 8 lipca moja miesiaczka juz byla znikoma wiec zblizylismy sie z chlopakiem. 9 lipca wyjechał za granice i do dnia dzisiejszego nie wspolzylam. Ogolnie nie martwilabym sie, lecz od czas do czasu zakreci mi sie w glowie, pobolewa mnie podbrzusze, mam mdlosci i czesto chodze do toalety. Zawsze przed mieiaczka bolaly mnie piersi, a teraz nie bola ani troche. Przeczytałam, ze przez prezerwatywy moga przenikac plemniki (uzywamy prezerwatyw SKYN). Zasze dochodzi we mnie ale zawsze w prezerwatywie. Wczoraj po 3 tygodniach o ostatniego stosunku wykonałam test ciazowy i wyszedl negatywnie, jednak nadal zle sie czuje. Chlopak twierdzi, ze cuduje, bo on zawsze uwazał. Prosze Was o szczere odpowiedzi :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...