Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

chce odpuścić ale...


Gość SnowMan

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie , chciałbym odpuścić ale brakuje mi ludzi , a przede wszystkim brakuje mi bliskości z dziewczyną, nie mówię że nie ale w domu u mnie panuję dziwny schemat , rodzice rzadko kiedy okazują sobie miłość, można powiedzieć że robią to "od święta" , mam już 24 lata i chciałbym wreszcie poznać ludzi (od zawsze byłem ograniczany jeli chodzi o kontakty, często się bałem poznawać ludzi), i po czasie mimo tego iż jakiś tam kontakt mam wcale nie jestem z tego usatysfakcjonowany , próbowałem i próbuję poznawać ludzi w internecie , nawet dziewczyny, to jet takie już męczące, bo poznać poznam ale co z tego jeśli to nic nie warte. Potrwa raptem miesiąc i na tym się skończy . W ogóle to ludzie potrafią tylko wykorzystać. A ja chciałbym normalnie poznać kogoś wartościowego...

Odnośnik do komentarza

Wartościowych ludzi nie poznasz byle gdzie. Musisz iść w konkretne miejsce przeznaczone dla takowych zgromadzeń wartościowych ludzi. I jak już trafisz w takie miejsce to uwierzysz, że są jeszcze wartościowi ludzie. Ale nie są blisko. I nie koniecznie za płotem. Często fajni ludzie mieszkają od siebie daleko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...