Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Chcę odzyskać przyjaciółkę...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Trzy lata temu poznałam dziewczynę z którą się bardzo zżyłam i zaprzyjaźniłam. Przez te trzy lata byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami az do momentu gdy zbliżyłyśmy się do siebie jeszcze bardziej aż za bardzo.
Mówiłyśmy wszystkim że "chodzimy ze sobą" ale to było dla żartu i wgl. Po pewnym czasie zaczęłyśmy za bardzo się angażować w ten "związek". Potem zaczęło być coraz poważniej. Zaczęliśmy chodzić ze sobą a ja się zakochałam w niej. Ona tez mi to mówiła ze czuje to samo że "Na zawsze" i wgl.
Pod koniec roku szkolnego zaczęłyśmy się kłócić bez przerwy, ale za to pogodziłyśmy się w ostatnim dniu.
W wakacje pisaliśmy raz jedyny do siebie. Od tego czasu minął rok.
Ona się nie kontaktuje ze mną, nasze drogi się rozeszły do innych szkół.
Zablokowała mnie takze na facebooku.
Nie wiem co mam robić, bardzo się zżyłam z nią w końcu to trzy lata przyjaźni. Brakuje mi jej i tęsknię bardzo bo była dla mnie jak siostra. Chciałabym się odezwać do niej ale nie wiem co do niej napisać zeby nie zablokowała mnie ani nie zignorowała wiadomości. Nie chcę tez jej nękać. Co zrobić albo co jej napisać?

Odnośnik do komentarza
Gość przesłuchaj1010

Może zająć się wpierw sobą poskładać się i zbierać się w sobie by zacząć budować życie na nowo i dając sobie więcej czasu na to wszystko po prostu odłożyć te sprawę i zapominając o niej na dłuższy czas aż wszystkie emocje zejdą ale być przede wszystkim w sobie silnym i ogarniętym i tu mieć ten priorytetowy cel by najważniejsze było dla Ciebie twoje życie byś nie cierpiała tylko dlatego , że ktoś Cię odrzuca i nie cierpiąc przez te dobre wspomnienia i żyć tak by w miejsce tych cierpień i utrapień móc żyć i budować życie na nowo bez tego bo Ci tyle serca i życia zabiera .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...