Skocz do zawartości
Forum

poronienie


Rekomendowane odpowiedzi

Hey może zacznę od początku w kwietniu nie dostałam okresu .Zrobiłam test z moczu wyszedł pozytywny potem poszłam na test z krwi bo nie mogłam uwierzyć wyszedł pozytywny
Więc umówiłam się do ginekologa i trafiłam do takiego że po jego badaniu dostałam krwotoku .Zabrano mnie do szpitala karetką,tam mnie zbadał jeszcze raz lekarz i powiedział że dziwi go że ciąża powinna być większa niż jesti że mogę poronić Po dwóch dniach zostałam wypisana ze szpitala bo ustąpił krwotok i dobrze się czułam
Dziś poszłam do ginekologa w przychodni (miałam pójść po 10 dniach)więc tak zrobiłam dziś się dowiedziałam bardzo złej wiadomości powiedział mi że jest dwoje (ale nie pytałam bo byłam w szoku)i że ciążą zle się rozwija stanęła w miejscu i mogę poronić w domu ale żebym przyjechała do szpitala w tą niedzielę i zrobi mi jeszcze raz usg a i powiedział że nie czuje serca
i żebym nadal zażywała tabletki na potrzymanie które dostałam w szpitalu.
Mam dobre przeczucie że będzie dobrze i chcę bardzo tego dziecka

Odnośnik do komentarza

Leki bierz dalej. Uważaj na siebie. I może zmień lekarza i zobacz co powie ten drugi.. Moja znajoma też tak miała. Za granicą zaszła w ciążę i uznali że dziecko źle się rozwija i dać jej chcieli tabletkę by poronila. A ona wróciła do Polski i poszła do innego lekarza i urodziła zdrowe dziecko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...