Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak wyglądają wasze relacje z partnerami?


Gość zakapturzonaistota

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zakapturzonaistota

Tak chciałam tylko zapytać, żeby upewnić się czy mój związek nie jest jakiś dziwny czy coś. Z facetem swoim jestem 6 miesięcy,jest to mój pierwszy, więc porównania,a tym bardziej doświadczenia nie mam żadnego. Kocham mojego mężczyznę, ostatnio wyznaliśmy sobie uczucia ale nasz związek jest moim zdaniem trochę dziwny (dlatego między innymi tu piszę). Nie mamy wspólnych zainteresowań, zero, nic. Każde słucha zupełnie innej muzyki, lubi co innego, nawet w gust kulinarny trudno nam trafić. Poglądy też mamy skrajne, ja lewica, a facet ma bardziej prawicowe, chwilami nawet nacjonalistyczne poglądy, jest wierzącym katolikiem, a ja ateistką. Prawie odnośnie wszystkiego mamy inne zdanie: aborcja, kara śmierci, homoseksualizm itp. Plus jest taki, że facet nie narzuca mi swoich poglądów, ja również jestem ugodowa więc mi to nie przeszkadza.
Spotykamy się co jakiś czas, wiadomo ale kontakt między spotkaniami jest ubogi, jeden telefon dziennie i to wszystko, nawet na fejsie do siebie nie piszemy, bo rozmowy się nie kleją, co ciekawe w 4 oczy jak się widzimy to buzie nam się nie zamykają.
Zastanawiam się jak wyglądają związki innych ludzi? Bo my się dobraliśmy dość skrajnie, wydaje mi się, że większość osób jest z ludźmi podobnymi do nich samych, zastanawia mnie to.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...