Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nie mam w ogóle znajomych - Co robić??


Gość BrązowyMiś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BrązowyMiś

Witam wszystkich :) Jestem człowiekiem który w ogóle nie ma kolegów ani koleżanek i prawdę mówiąc nie mam specjalnie okazji aby ich zdobyć bowiem wszyscy z mojej klasy na przerwach chodzi na palarnię palić papierosy a ja papierosów mimo wszystko nie palę...a ze Szkoły też ciężko się jest z kimkolwiek zakolegować bowiem wszyscy trzymają się swoich klas , nie ma tak jak było w Gimnazjum że każdy każdego na luzie poznawał ;( Głupia sytuacja witałem się z jednym chłopakiem z mojej byłej klasy i chciałem podać rękę chłopakowi który stał z nim a on ręki nie podał tylko powiedział s****dalaj !! Owszem w życiu miałem kolegów ale ich straciłem nie ze swojej winy...jeden chłopak od którego dosłownie byłem uzależniony nagle stał się wobec mnie chamski , drugi chłopak nagle stał się niemową i w ogóle przestał gadać ze wszystkimi xd Mam tam jakieś pomysły na nowe znajomości ale obawiam się że są one praktycznie nierealne...mój kuzyn który jest generalnie dosyć spoko gra w gry planszowe i chciałbym aby zaczął organizować tzw:"turnieje planszówkowe" na które by zapraszał swoich bardzo licznych kolegów przez co bym ich poznał ale nwm jacy oni są , najchętniej to bym jednemu złodziejowi pokazał gdzie jest jego miejsce bowiem w tamtym roku miałem jednego kolegę z którym świetnie się dogadywałem ale już go nie mam...bo on lata na parking z jednym cwelem który myśli sobie że jest fajny jak nie jest :D W dodatku kuzynka traktuje mnie jak śmiecia otwarcie pokazując że mnie nie lubi nie gadając ze mną...mam już tego wszystkiego dość !! Nikt mnie nie lubi !! Poradźcie coś bo oszaleję.....
PŚ: Mam zespół Aspergera w łagodnej odmianie ale patrząc na przeszłość niespecjalnie mi on przeszkadzał w funkcjonowaniu w społeczeństwie xd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...