Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak walczyć z fobią szkolną?


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat mam stwierdzona depresje fobie szkolna i spoleczna bylam u psychologa on skierowal mnie do psychiatry przepisal leki i mam lekcje indywidualne a przedmioty niescisle z klasa ale od pewnego czasu znowu boje sie pojsc do szkoly wole sie zabic niz do niej pojsc. Niesypiam po nocach niewiem po co zyje niewiem co mam robic pomoze ktos mi mam dobre oceny 5.4 i kilka 3 zdaje jeden rok w kilka miesiecy mam egzaminy klasyfikacyjne musze sie. Teraz bardzo skupic pomocy!

Odnośnik do komentarza
Gość Blueloney..

Też mam fobie spl ogólnie to sam mam 13 lat i też chcę ze sobą skończyć ale jeśli chodzi o szkołę to idź do niej wiem że to straszne ale postaraj się iść i nie musisz z nikim rozmawiać wystarczy tylko być na tych lekcjach też mam lekcje indywidualne. Nawet nie wiesz jak czasem w domu bardzo chcę to zrobić.. Mam nadzieję że ci pomogłem jeśli tak odpisz..

Odnośnik do komentarza
Gość Ewa.1.2.3

~Blueloney..
Też mam fobie spl ogólnie to sam mam 13 lat i też chcę ze sobą skończyć ale jeśli chodzi o szkołę to idź do niej wiem że to straszne ale postaraj się iść i nie musisz z nikim rozmawiać wystarczy tylko być na tych lekcjach też mam lekcje indywidualne. Nawet nie wiesz jak czasem w domu bardzo chcę to zrobić.. Mam nadzieję że ci pomogłem jeśli tak odpisz..

Bluealoney masz facebook? snapchat ? To ci napisze w poniedziałek nie bede tego pisac na forum

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...