Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Myśli samobójcze u 13-latki


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Z moją rodziną nie mam dobrych układów. Ciągle się kłócimy... Mam chyba depresje. Zastanawiam się nad swoim życiem: próbuję przykładać sobie nóż do szyi, chce wziąć jakies tabletki albo po prostu sie powiesić . Dzisiaj była kłotnia. Nie zjadłam chleba w szkole (jestem nastolatką) no i mama zobaczyła i się na mnie zaczęła wydzierać. Dodatkowo jeszcze brat się z tego smiał. Po kłótni poszłam do pokoju i płakałam... Mama podczas kłotni powiedziała też , że jestem popieprzonym bachorem. Co robić?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Ja też w swoim życiu nie miałam za ciekawych relacji z rodzicami. Prawie zawsze kłótnie kończyły się moim płaczem, a ich obojętnością. Nie możesz jednak się poddawać. Spróbuj na spokojnie usiąść i porozmawiać z rodzicami. Powiedz im o tym jak się czujesz, ale bez żadnych wyrzutów i uniesień, tylko na spokojnie. Jeśli jednak nie da się z nimi w normalny sposób porozmawiać to radziłabym Ci pójść do psychologa - chociażby szkolnego lub do wychowawcy. Takie osoby na pewno Cię wysłuchają i jakoś będą się starać pomóc. Nie jesteś sama, a każde zachowanie można jakoś wytłumaczyć i wprowadzić jakieś zmiany. Jestes jeszcze młoda, więc rozmowa z kimś starszym i doświadczonym na pewno pomoże. Nie łam się i nie próbuj ze sobą kończyć. Wszystkie problemy są tylko chwilowe o ile staramy się je rozwiązać i nie boimy się szukać pomocy.
Pozdrawiam i trzymaj się

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...