Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Chęć skrzywdzenia bliskich


Gość v...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 12 lat, i mam ochotę wziąść nóż i dziubnąć kogoś w plecy, najbardziej mamę, nic mi nie zrobiła, a ja myśłę że nic jej nie zrobię, i to jest tylko chwilowe, pomagają mi modlitwy : Zdrowaś Mario i Aniele Boże. Myślę że pójdę po nóż, i sprawa załatwiona, Proszę mi szybko pomóc.

Odnośnik do komentarza

Od jak dawna pojawiają się u Ciebie myśli nakazujące Ci kogoś skrzywdzić, np. mamę? Czy żywisz do mamy jakieś złe emocje? Masz z nią złe relacje? Czy te myśli ustępują, czy są cały czas? Czy oprócz tych myśli masz jakieś inne niepokojące objawy? Możliwe, że to, czego doświadczasz, to myśli natrętne, ale przez Internet nie można postawić diagnozy. Proponuję w najbliższym czasie porozmawiać z psychologiem, np. w szkole. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za pomoc, ale już mi prawie wszystko przeszło. Mówię prawię ale nadal mam taką myśl, bo chęć to nie jest, Czasami myślę żeby wstać, ale i tak tego nie zrobię, bo nie mam odwagi itp. Wogule ni mam ochoty tego zrobić ( zazwyczaj, bo nadal trochę o tym myślę, ale już myślę tak, że tego nie zrobię) Miałam kontakt z panią psycholog ( moję chrzestną ) i mi znacząco pomogła :) Pozdrawiam :) !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...