Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży


Gość Elizaaa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elizaaa123

W przedostatni dzień dni płodnych uprawiałam z chłopakiem peeting. Na początku on mi się spuścił na brzuch, który od razu wytarłam w ręcznik papierowy, tak samo jak on penisa i dłonie, a następnie po kilku minutach zrobił mi palcówkę. Chciałabym się zapytać, czy w sytuacji, gdy jego dłonie zostały wytarte istnieje ryzyko przeniesienia choćby minimalnej ilości spermy (mogłaby być np przy paznokciu) mogącej mnie zapłodnić? Czytałam, że plemniki na skórze, ręczniku, czy palcach giną w kilka sekund przez kwaśne środowisko. Okres powinnam dostać 24.12, tak jak zawsze przed nim boli mnie kilka dni przed brzuch i mam zaparcia. Niby spóźnia się jeden dzień ale ja się już zamartwiam.. Dodam, że od 2 miesięcy dzień w dzień przed snem zażywam dwie tabletki Flunarizinum WZF 5mg na bóle migrenowe. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Elizaaa123

PS. Dziś rano zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny, a po 2h dostałam okresu, ale jest dość skąpy, pomyślałabym, ze to plamienie (chyba, że jest juz na nie za późno?) ale są w nim dość spore skrzepy. Mylę się że to okres?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...