Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Myśli samobójcze i brak sensu życia


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problemy, z którymi nie mogę sobie poradzić. Mam myśli samobójcze i brak sensu życia. Większość problemów to przez moją rodzinę. Nie mam z w nich poparcia. Nie czuję się potrzebna. Nie mogę na siebie patrzeć chodzi o wygląd i charakter. Jestem w 3 gimnazjum i od tego czasu nie rozmawiałam z nikim w klasie, a co dopiero w szkole. Nie mam przyjaciół. Nie mam z kim rozmawiać. Próbuje sobie wmawiać choroby, gdyż uważam, że to będzie dobre rozwiązanie. Piszę z telefonem zaufania

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, że szukasz dla siebie wsparcia, np. korzystając z pomocy telefonu zaufania. Uważam jednak, że powinnaś mieć systematyczną pomoc ze strony psychologa, tym bardziej, że jak sama wspomniałaś, w Twoim domu nie dzieje się najlepiej. Co to znaczy, że nie masz poparcia rodziny? Jak wyglądają Twoje relacje z mamą i tatą? Jak rodzice dogadują się między sobą? Jeśli masz myśli samobójcze i utraciłaś sens życia, powinnaś porozmawiać na ten temat z psychologiem, np. w szkole. Nie wstydź się prosić o pomoc. Mając wsparcie kogoś, kto rozumie nasze problemy, łatwiej z nimi walczyć. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Chyba powinnaś iść do psychologa, wygląda mi to na depresję. Nie wiem co Ci napisać, ale samobójstwo to nie rozwiązanie, walcz o siebie z całych sił maleńka, bo życie masz tylko jedno, a więc je szanuj !!!!!!!
Dasz radę!
Nie tacy dali.
:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...