Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Negatywne myśli dotyczące przyszłości


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kiedy myślę o swojej przyszłości i zawodzie który będę chciał wykonywać a jest nim produkcja muzyki i granie w klubach to już teraz nachodzą mnie myśli typu: "ludzie będą cie mieli gdzieś", " takie życie nie jest dla ciebie", "nie będę umiał się z tego cieszyć". Praca DJ jest to swego rodzaju dla mnie marzenie i może po prostu za dużo oczekuje od życia, ciągle ale to ciągle mam wrażenie że ludzie którzy się do mnie uśmiechają nie robią tego szczerze i tak naprawdę życzą mi źle.Mam 17 lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś chce osiągnąć sukces, to musi w to wierzyć.
Musi walczyć o swoje marzenia, być w tym konsekwentnym i nie poddawać się przeciwnościom.
A jakie są twoje marzenia? Nie uda mi się, ludzie mnie nie chcą i źle mi życzą.
Tak, to są marzenia, choć absurdalnie to brzmi.
Marzenia to są myśli odnośnie przyszłości . Chcesz coś robić, ale jednocześnie sam się blokujesz.
Produkcja muzyki. Czy już próbujesz swych sił? Czy już coś zamieściłeś w internecie?
Czy masz zamiar coś tworzyć, czy tylko miksować?
Próbuj, nawet jak nie masz profesjonalnego sprzętu.
Zacznij już działać, i zacznij wierzyć, że dokonasz tego, że osiągniesz to, co planujesz.
Bez wiary w sukces, są małe szanse na urzeczywistnienie pomysłów.
Zabraknie ci sił na pokonanie przeszkód, a takie zawsze się pojawiają.
Popracuj nad psychiką, naucz się optymizmu - można to zrobić.
Jak ? poczytaj w internecie, lub w książkach.

Odnośnik do komentarza
Gość patrykmus

Marzenia? A czy nie jest to walka z własnymi myślami? Przecież ja tylko siedzę w pokoju, produkuje muzykę i liczę na to, że kilka osób ją odsłucha. Brakuje mi czegoś w życiu i to bardzo, zbyt długo to wszystko trwa.
Produkuję muzykę już jakiś ponad rok i nauczyłem się naprawdę sporo ale gorzej z moją psychiką. Ciągle się czymś zamartwiam, nie wiem co dalej robić, odnoszę czasem wrażenie że produkcja muzyki to tylko strata czasu a przecież rok temu miałem ogromną motywację do tego. Lubie produkować ale kiedy jestem szczęśliwy i robię to od serca a ostatnio mało rzeczy mnie cieszy. Może zbyt długo siedziałem w pokoju, odwróciłem się od części znajomych i nie potrafię się cieszyć z prostych rzeczy.
Mam już 17 lat i wkraczam powoli w dorosłość i nie wiem co będzie dalej a pół roku temu postawiłem wszystko na jedną kartę bo powiedziałem sobie że wykształcenie mi nie jest potrzebne bo i tak będę DJ przez co zawaliłem naukę w szkole.
Może po prostu za bardzo to wszystko komplikuje.

Odnośnik do komentarza

Masz DOPIERO 17 lat, a nie już. Już, w tym wieku masz skrystalizowane pomysły, co do przyszłości. To cenne.
Jednak wyjdź z tego pokoju, ruszaj się, zadbaj o ciało, o kondycję fizyczną. To ważne, by człowiek rozwijał się harmonijnie, umysł i ciało są jednością, nie wolno zaniedbywać części siebie.
Jak już się rozruszasz to zobaczysz, że i psychika ci się poprawi.
Szkoła? Jeśli zechcesz, to zawsze możesz ją ukończyć.

Dopiero rok tworzysz , a już trochę osób tego słucha. Nie poddawaj się i zacznij myśleć optymistycznie. Porównaj to zdanie z tym, co napisałeś. Drobna różnica, a zmiana kolosalna.
I to w ten sposób, powinieneś myśleć.
Popatrz na autorkę Harego Pottera. Przez parę lat nikt nie chciał się zainteresować jej książkami, a ona nie poddała się, poprawiała, doskonaliła i dziś jest znana na całym świecie.
Osiągnęła sukces, choć nie było to łatwe.
Ty też osiągniesz sukces, tylko uwierz w to, wytrwaj , nie poddawaj się.

Odnośnik do komentarza

Jesli faktycznie traktujesz swoje marzenia serio, a co najważniejsze - szanujesz muzykę, bo czujesz, że jest Twoim życiem, to będziesz chciał się rozwijać. Będziesz chciał się uczyć. Może Ci się wydawać, że nauka w szkole nie ma nic wspólnego z muzykowaniem, produkowaniem muzyki. Nic bardziej mylnego! Fizyka, matematyka! To ma bardzo, bardzo wiele wspólnego z Muzyką. A co ze studiami? Nie wiem, może muzykologia? Do tego jest Ci potrzebna matura! Nie myśl, że umiejętności i wiedza przyjdą same z siebie. Jeśli chcesz coś osiągnąć na polu muzycznym to się musisz postarać. Tworzenie tak zwanej muzyki w wątpliwej jakości programie komputerowym jeszcze nie oznacza, ze osiągnąłeś szczyt szczytów. Radzę Ci przyłoż się do nauki i nie bujaj w obłokach!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...