Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zaintrygowac go, jak


Gość Iiliana00

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iiliana00

Rozstalam sie z chlopakiem jakos tydzien temu. Nie mielismy kontktu az do wczoracj jak przypadkowo spotkalam go w miescie. Widac bylo po nim ze jest taki wyjety z sil, smutny. Rozmawialismy chwile ale jakobs byl ppddenerwowany. Rozmowa trwala z 10 minut.
Dzis napisal do mnie czy ppmoge jego mamie w czasie swiat w.pracy( zawsze pomagałam ale na jej prośbę) . Teraz on sam zanim pytal mamy mi to zaproponowal.
Pozniej rozmawialismy normalnie chwile i poszedl spac.
To znaczy ze chce.nawiazac kontakt?
Ppwoedzialam ze oczywscie pomoge.jego mamie ( tu chodzi o.ppmoc w firmie normalnie jako praca wiec powoedzialam ze w porzadku) i normalnie bylam mila bez jakis wywodow o uczuciach.
Chcialabym z nim sie pogodzic, w takim razie powinnam byc taka neutralna ale nienachalna? Jakies dodatkowe zlote rady? Jak go zainteresować teraz soba?

Odnośnik do komentarza

Kobiety to mają dobre serce. Bo widzisz Ty masz do niego litość. Pomimo rozstania jesteś wporządku. Podejrzewam, że gdyby jakiś facet byl na Twoim miejscu, to by powiedział, że skoro nie jesteście razem to nie obchodzi go pomaganie rodzicom.
Wydaje mi się, że skoro zerwaliście, to napewno nie bez powodu. Ty jak widać chciałabyś do niego wrócić i dostać rady. Ale ostrzegam, on może i nawet przyjmie Cię spowrotem, ale nie jako potencjalną partnerkę, tylko jako pocieszycielkę do momentów gdy nie znajdzie on jeszcze kolejnej. Mam koleżankę, którą byly chłopak olewa, ale spotyka się z nią na sex a ona przychodzi na zawołanie, po czym zapomina o niej i ją ignoruje. Jednym slowem, robi ją w balona a ona sobie na to pozwala. Pamiętaj, nigdy nie staraj się pierwsza dla wznowienia związku. A najlepiej również się nie zgadzaj, gdy facet to proponuje. Skoro się rozstaliście. To nie dawaj mu drogi powrotu. Bo jaki sens

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...