Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem ze soba


Gość Wassilij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam 18 lat i od paru mam problemy ze sobą . Niestety co raz ze mną gorzej . Na rodziców nie mogę liczyć, w szkole z nikim się nie lubię, otoczenie mi nie odpowiada tu gdzie jestem , pełno miałem bojek, wyzwisk, kłótni i było zawsze ze ja ten najgorszy . Mam problem z czynnościami fizycznymi które wymagają staranności, spokoju, opanowania . Lepiej mi wchodzą rzeczy które trzeba się wyuczyc na pamiec np języki, i nie wymagają określonego czasu . Wystarczy że ktoś obserwuje i wpadam w stres, gdy wpadam w stres nie mogę się opanować bywa nawet ze czuje zawroty głowy, bóle w różnych miejscach, i chęć uczieczki , rezygnacji . Stres trzymam w sobie i tak jest od paru lat . Spadła mi wyobraźnia i logiczne myślenie, nie umiem przewidzieć prostych spraw . Śnią mi się czasami nawet czym się stresuje . Mam chęci samobojcze i chciałbym szybko i bez boleśnie . Ciągle cierpię a gdy muszę coś zrobić, np iść na kurs prawo jazdy , to jest jeszcze gorzej . Tego nie chce a muszę/potrzebuje bo wiem że może być łatwiej w życiu, ale wiem że się katuje tym . Z podobnymi sprawami fizycznymi też tak jest . Coodziennie do szkoły od szkoły , stres ból , a najbardziej wtedy jak wiem co będzie i jaka lekcja itp . Nie radzę sobie sam ze sobą, da się coś zrobić ? Jakieś leki lub terapia ? Czy może zostało tylko się zabić i skrócić cierpień?

Odnośnik do komentarza

Myślę że twoja poniekąd agresja wynika z okresu dojrzewania.

Myślę że w twoim wypadku będzie skuteczna terapia po przez ćwiczenie sztuk walki. Z jednej strony to bardzo siłowe zajęcie. Z innej strony częściowo wymaga to koncentracji z którą masz problem, ale pozwoli ci to ją wyćwiczyć. Sama możliwość wyżycia się na worku treningowym ułatwi i wydalenie stresu.

Same sporty walki wyćwiczą w tobie umiejętność stawiania czoła zagrożeniom, stresom... Nauczą cię po prostu odwagi ;) .
Osobiście jestem wrogiem leków na schorzenia psychologiczne.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...