Skocz do zawartości
Forum

Obfite plamienia i skrzepy


Gość lenka876

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się do ginekologa prywatnie, ale nie wiem czy nie będzie tak, że zapłacę a pomocy nie uzyskam. Od dwóch miesięcy mam obfite plamienia. Wygląda to w ten sposób, że tydzień po okresie zaczynają mi się te plamienia i trwają do okresu, czyli to tak jakbym miała przez 3 tygodnie okres. Jestem w trakcie tego plamienia i nie wiem czy będę miała jakieś badania? biorę tabletki antykoncepcyjne od październik/listopad i byłam już z tym problemem u pani ginekolog to stwierdziła, że muszę zmienić tabletki, ale nie pomogło. teraz temu plamieniu towarzysza skrzepy, jest to bardzo niekomfortowe, proszę o jakieś wskazówki i z góry dziękuję. Mam 23 lat i nie mam dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość malaolaaa

moze postaram sie troceh zarysowac moj problem. tydzien temu skonczyl mi sie okres, ostatnie 2 dni przelezalam w lozku z temperatura 37.5-38.5 stopni.. bol glowy, bol wszystkich miesni .. uzasadnilam to tym ze dwa dni wczesniej bylam na imprezie i nie dbalam o siebie w drodze powrotnej do domu..(rozpieta kurtka).. zazylam polopiryne i mi przeszlo. Czesto zdarza mi sie ze mnie zawieje wtedy nie moge ruszyc szyja. Do rzeczy. dzisiaj bylam na basenie, wygrzalam sie w tych goracych wodach, przesiedzialam jakis czas w saunie.. po wyjsciu z basenu zauwazylam plamienie, nie przejelam sie tym bo zdarzaly mi sie brazowe polamienia w czasie cyklu, ale popowrocie do domu pojawila sie ogromna ilosc gestej krwi ze skrzapami. Nie wiem dlaczego. Dodam ze odczuwalam od kilku dni bol w krzyzu jak zawsze przed okresem ale jednak troche inny. prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Mój problem polega na tym że od dwóch tygodni zamiast okresu mam brązowe plamienie. W pierwszym tygodniu było one niewielkie a w drugim zaczęło robić się już obfite. Zauważyłam że czasem robi się rudawe, nieraz zauważam krew. Na podpasce czasem występują grudki takie jak podczas schodzacego jajeczka. Uprawiam sesks ale zawsze z zabezpieczeniem oraz przed dojściem mój parter wychodzi ze mnie więc ciążę raczej wykluczam.
Miała któraś z was coś takiego? To jakaś choroba, czy zaburzenia? Bardzo liczę na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...