Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Sama nie wiem co się ze mną dzieje


Gość Serena66

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze zanim wyprowadziłam się z Elbląga do Gdańska jakoś dbałam o swoje pasje, o bloga, o siebie. Potem jak się przeprowadziłam do innego miasta nie dość że przestałam dbać o bloga, o pasje to jakoś czuje się wyprana z energii życiowej. Jedynie tylko praca, dom i nic więcej. Przez to nie potrafię się jakoś do czegoś zmobilizować i nawet oglądanie aut nie cieszy mnie. Nawet w pracy nie umiem robić szybko. Pracuje na produkcji w branży motoryzacyjnej.
Cieszyć mnie mało co cieszy. Nie chce mi się do rodziców dzwonić ani pisać bo o czym rozmawiać. Wyprowadziłam się z toksycznego domu.
Przyznam że wpadłam teraz do Elbląga uzupełnić rzeczy i przyznaje jakoś się miotam jak muszę podjąć jakąś decyzje.
Dawna moja ekscytacja motoryzacją, marzenia, cele poszły sobie w siną dal i jakoś nie mam tych rzeczy.
Ostatnio myślałam by zacząć nawet raz w tygodniu uprawiać sport czy coś. Za bardzo mi się w głowie odzywa to że czy ty chcesz tak resztę życia spędzić bo na pewno nie.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że dopadła Cię przygnębiająca rutyna i konieczność zmierzenia się z odpowiedzialnym życiem. Praca, dom, praca... To rzeczywiście może przygnębiać. Do tego długie, ciemne wieczory, zimno na dworze, pustka w mieszkaniu. Niezbyt fajnie rysuje się taka perspektywa. Uważam jednak, że możesz wprowadzić do swojego życia odrobinę kolorów. Zastanów się, co lubisz robić, jakie masz pasje i rozwijaj je! Zapisz się na jakiś kurs. Fajnym pomysłem jest też sport, o którym wspomniałaś. Aktywność fizyczna zawsze poprawia nastrój, zatem przemyśl, na co warto się wybrać: basen, siłownia, fitness, biegi, rowerek, a może taniec? Wybór należy do Ciebie! Nie pozwól zatruć swojego życia pesymistycznymi myślami. Doceń każdy dzień i staraj się szukać każdego dnia pozytywów. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...