Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

nie wiem co mi jest


Gość edek54321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat, mam problem od kilku lat, który najczęściej pojawia się jesienią gdy jeszcze zmienią czas i po 16 robi się ciemno, nie chce opisywać swojego życia, choć nie jest za przyjemne, ale nawet jeżeli akurat wszystko jest spoko przez kilka dni, to czasami jak po prostu niczym nie jestem zajęty wieczorem, wpadam w takie coś, jakbym był czymś załamany, niewiem co zrobić wychodze na papierosa, chce mi sie płakać, niewiem jak to wytłumaczyc, (taki stan jakby mnie coś ściskało w środku gdzieś koło serca) ale jest to bardzo diwne uczucie które jak już pisałem dopada mnie w jesieni popołudniem, rano wstaje jest ok, im dłużej trwa dzień tym gorzej, i nie mam tak codziennie, ale też nie wiem jaki jest tego powód

Odnośnik do komentarza

Przez Internet nikt Cię nie zdiagnozuje. Pytanie tylko, czy Twój stan to przypadek kliniczny? Czy oprócz płaczliwości i ścisku w okolicach serca zauważyłeś u siebie jeszcze inne objawy? Jak długo trwa u Ciebie obniżony nastrój? Możliwe, że to tylko tzw. chandra jesienno-zimowa związana ze spadkiem ilości światła docierającego do szyszynki. Niemniej jednak warto byłoby skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...