Skocz do zawartości
Forum

Brązowe, jednodniowe plamienie i kłujący ból jajnika


Gość bejesia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 21 lat. Mieszkam ze swoim narzeczonym, sypiam z nim regularnie od 4 lat, bez żadnego zabezpieczenia. Kilka razy zdarzyło nam się kochać to końca( do środka ) ale tylko wtedy, gdy miałam dni nie płodne, co nie zmienia faktu,że nigdy się nie zabezpieczamy i nawet wtedy, gdy mój partner "wyjmie" wcześniej, jest jakieś prawdopodobieństwo do zapłodnienia (lecz w ostatnim czasie mój partner nie doszedł będąc w środku mojej pochwy).
Mam nurtujące mnie pytanie. 18 kwietnia powinnam dostać miesiączkę, mój cykl ma 28 dni +/- 2 dni. 15 kwietnia zauważyłam na bieliźnie brązową plamę, uznałam,że jest to początek miesiączki,jednak to plamienie trwało tylko 1 dzień, a miesiączki nie mam do tej pory. Chciałabym również dodać, że lewy jajnik czasami mnie kuje, i pobolewa mnie podbrzusze( podobnie jak przed okresem), ale ten ból jest o wiele lżejszy, i nie jest to ból ciągły, co oznacza,że czasami jest ok, nie odczuwam żadnego bólu, lecz czasami zaczyna mnie podolewać. Jakieś 3-4 dni pobolewają mnie plecy, na wysokości krzyża, lecz też nie są to bóle nie do wytrzymania. Piersi, co mnie dziwi, mnie nie bolą, a zawsze co najmniej tydzień przed okresem, ból był dosyć intensywny. Mam wzdęty brzuszek, nawet od razu po wstaniu z łóżka, przed śniadaniem można to zauważyć, ponieważ jestem szczuplutka. Cóż jeszcze mogę dodać, korzystam z ubikacji częściej niż zazwyczaj... Czy jest prawdopodobieństwo ciąży?

Odnośnik do komentarza

Możliwe jest prawdopodobieństwo ciąży a zwłaszcza że nie zabezpieczacie się.Czasami we wczesnej ciązy bywa że są plamienia, w moim przypadku tak było ,myślałam że to okres a tylko plamienie a poszłam do lekarza i wyszła ciąza, ale różnie może być. Jesli okres się dalej spóżnia, a nie miałaś nigdy opóżnień to zrób test ciążowy wtedy bedzie wiadomo czy jest ciąża czy nie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

robiłam sobie 2 testy wyszły negatywne:( Okresu nie mam do tej pory to już 9 dzień oczekiwania, czasami mam mdłości, ale nie codziennie, temperatura od 38,8 do 37,4. Wizyte u ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie. Czas pokaże :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

mam dokladnie to samo co Ty mam bole krzyza od wczoraj a 5 dni przed okresem dostalam tak jakby okres brazowa plame a pozniej bol lewego jajnika brzuch mnie nie boli nie bolal 2dni wczesniej jak zwykle a w poerwszy dzien okresu zawsze zginam sie z bolu i bola piersi a tez nie zabezpieczalismy sie z chlopakiem no zobacze za pare godzin jak bedzie wiecej lecialo to jest okres jak malo i bez skrzepow to plamienie implantacyjne czyli jestem praedopodobnie w ciazy :)

Odnośnik do komentarza

witam u mnie dokladnie tak samo . 28 sierpnia powinnam dostac okres nic nie dostałam . 2 wrzesnia zaczeły mi sie plamienia az do dnia dzisiejszego 8 wrzesnia . nie jest to miesiaczka bo jest tego nie wiele i tylko podczas sikania to zauwazam . ogólnie przez caly tydzien źle sie czuje , mdli mnie , słabne . w pracy nie potrafie wystac tak mnie strasznie kregosłup boli . test robilam w sobote wyszedl negatywny . dzis jestem umowiona do ginekologa ciekaw co mi powie ...

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z partnerem w dni płodne miesiącze powinnam dostać 27.04 myślałam że ja dostałam a to tylko brazowe plamienie trwało do dziś rana . Kluje mnie w lewym jajniku. Czasem pobolewa w podbrzuszu i trochę bolą plecy . Piersi są duże i zyly są na nich lecz nie bolą czy to może być ciąża ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...