Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Samotność


Gość wikii366

Rekomendowane odpowiedzi

Sama z tym wszystkim nie daję rady, muszę się komuś wyżalić..
To, że jestem samotna wykańcza mnie od środka. Dwa lata temu miałam najlepszą przyjaciółkę, z którą przyjaźniłam się 3 lata, ale gdy poszłyśmy do gimnazjum nasze drogi się rozeszły. Co prawda przez pierwszy miesiąc w gimnazjum wszystko było w porządku, ale później coraz bardziej się od siebie oddalałyśmy.
Pomijając fakt, że straciłam bardzo bliską mi osobę pierwszy rok w gimnazjum minął mi dobrze, byłam bardzo lubiana przez rówieśników. Nie było przerwy na której siedziałabym sama, cały czas miałam kogoś obok siebie. Problemy zaczęły się w drugiej klasie gimnazjum, od początku roku coraz więcej osób zaczęło się ode mnie odwracać, nie wiem dlaczego. Jestem wrażliwa, więc fakt iż praktycznie nikt mnie nie lubi mnie dobija. Po powrocie ze szkoły całymi dniami siedzę w domu i płaczę, kiedy inni spotykają się na dworze. W szkole nie mam praktycznie z kim rozmawiać, a większość przerw spędzam sama. Cały czas ludzie mają do mnie pretensje o sprawy, na które wcześniej nie zwróciliby nawet uwagi. W tym roku zaczęłam wagarować, nie ma dnia w którym nie pokłóciłabym się z mamą. Rodzice obiecali mi, że na święta dostanę aparat fotograficzny, na który czekam już od roku, lecz stwierdzili że przez moje słabe oceny go nie dostanę, zrezygnowali też z dawania mi kieszonkowego. Bardzo boli mnie też to, że tata po powrocie z pracy (nie ma go dwa tygodnie, przyjeżdża na tydzień) nie robi nic innego poza graniem na laptopie. Przez to wszystko zaczął się problem z odżywianiem, ponieważ pomyślałam, że jak drastycznie schudnę w końcu ktoś zwróci na mnie uwagę.

Mój problem może wydawać się strasznie dziecinny, ale fakt że nagle wszyscy się ode mnie odwrócili zabija mnie od środka.
Bardzo brakuje mi osoby, której mogłabym się zwierzyć, więc piszę to tutaj z myślą, że ktoś odpisze..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...