Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przerywany i ciąża


Gość Dziewczyna21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziewczyna21

Witam,
Mam problem. Okres miałam od27 marca do 2 kwietnia. 9 kwietnia doszło do stosunku przerywanego bez wytrysku bez żadnego zabezpieczenia. 3 dni później pojawiła się kilkudniowa brązowa wydzielina z pochwy i pieczenie ze swędzeniem w okolicach intymnych. Kolejnego okresu powinnam dostać za około 10 dni. Martwię się czy nie jestem w ciąży ponieważ mam prawie wszystkie jej objawy,tzn dosyć często oddaje mocz,mam częsty i silny ból brzucha a także pojawiają się mdłości? Nie robiłam jeszcze testu bo wydaje mi się że to za wcześnie...Bardzo proszę o pomoc...czy mogę być na coś chora czy to ciąża???

Odnośnik do komentarza
Gość Dziewczyna21

Na dzień dzisiejszy wszystkie objawy ciąży zanikły...czy jeśli się okaże ,że nie jestem w ciąży to te objawy mogły być spowodowane stresem czy zwiastują jakąś dolegliwość kobiecą??Nigdy mi się jeszcze tak nie zdarzyło a wstydzę się iść do ginekologa....(sama nie wiem dlaczego);( lepiej zrobić teraz test czy czekać do dnia spodziewanej miesiączki?? Słyszałam,że jeśli się zrobi wczesniej to wynik może być zły....sama już nie wiem co robić...

Odnośnik do komentarza
Gość Dziewczyna21

Od dwóch dni zanikły objawy które mogły świadczyć,że jestem w ciąży,ale nadal występuję swędzenie w okolicach intymnych i wydziela się nieprzyjemny zapach....słyszałam,że test najlepiej zrobić w dniu kiedy miała pojawić się miesiączka,ponieważ wynik jest pewniejszy...czy ktoś wie co to może być??

Odnośnik do komentarza

Mam problem.Boję się ze jestem w ciaży. Z moich chlopakiem kocham sie 3 razy w tyg.Najczesciej 2 -3 dni po okresie ale zwykle nie zwracam na to uwagi bo nie mam regularnych miesiaczek (ostatni okres mialam od 8-12 styczniaa w kolejnym miesiacu od 10-14 lutego)Czasem zdaza sie ze jest regularny i zazwyczaj trwa 4-5 dni.Z moim chopakiem dochodzi do zblizenia najczesciej poprzez seks analny bez zabezpieczenia ale czesto poprzez wesjcie do pochwy tez bez zabezpieczenia ale oboje uwazamy i powiedzial ze uwaza zeby nie doszlo we mnie do wytrysku i za kazdym razem jak juz wie ze sie zbliza to przestaje ale potem dotyka wnetrze mojej pochwy palcami ktorymi wczesniej dotykal wilogotnego penisa.Boje sie ze jestem w ciazy.Mam dziwne uczucie minimalnego pulsujacego bólu po obu stronach dolnej czesci brzucha. Czt o jajniki?(objaw ciąży?)Mam tyle watplwosci a najbardziej martwi mnie to ze nawet cyklu nie moge sobie dokladnie policzyc dni plodnych też bo mam nieregulrne miesiaczki.(1 okres dostalam w wieku 17 lat)I ostatnie pytanie.Czy po okresie kochajac sie mozna zajsc w ciaze(np kochajac sie 2 dni po okresie) Prosze o wytlumaczenie mi tego wszystkiego.Mam 2o lat

Odnośnik do komentarza

Można zajść zaraz po okresie w ciążę tym bardziej jak ma się nie regularne miesiączki. Tylko, że Twój chłopak nawet nie doszedł w Tobie więc szanse są nikłe. Poczekaj na okres nie pojawi się zrób test i przede wszystkim nie panikuj bo tylko okres bardziej będzie się spóźniał :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...