Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nie wiem co się dzieje


Gość SmileSofks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmileSofks

Witam!
Od ok.9 miesięcy czuje się inaczej. Często bywam smutna. MAM problem często z gniewem i smutkiem. Mogę Nakrzyczec na bliską mi osobę a potem płakać mocno ponieważ nie chciałam. Bardzo chaotyczna huśtawka nastroju. NA początku to było coś w stylu ,,pewne dojrzewam" ale z czasem staje to się silniejsze. NIE mam często bólu głowy. Jednak często płacze. MIMO to mam dużo znajomych, mam hobby, mam rodzinę i moje życie nie jest do dupy. lubię życie ale coś się stało i chciałabym wiedzieć co... Dzieciństwo miał jak z bajki do 10 roku życia. BARDZO mocne sytuacje z mojego życia które mogłyby wpłynąć na moją psychikę :
-przeprowadzenie się do innego kraju
-częste zmienianie szkoły
-rozstanie się rodziców
-problemy z rodziną
-problemy społeczne
Mam 13 lat i chodzę do 1 klasy gimnazjum. MYŚLAŁAM że wyszłam z tych problemów i o nich zapomnę. Tak i jest. Juz się z tym pogodziłam i jest okey. Mam zamiar pójść do psychologa (szkolnego). Czasami się nakrecam, i jestem dosyć wrażliwą osobą. Mieszkam z babcią i mamą (i kotem ). MAM kochaną siostrę która wyszła za mąż. Ja naprawdę mam teraz najlepiej niż przez całe życie. JEDNAK coś mnie zżera od środku. Może mi się tylko wydaje ale jeśli ktoś ma jakieś podejrzenia proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

kochanie...Ty dojrzewasz. Ty niedawno zaczęłaś miesiącznować. Marzysz pewnie, by mieć chłopaka, wpaniałe przygody z nim...Chcesz być piękna, wspaniała, a dojrzewasz i nie jest łatwo. Dojrzewanie to bardzo ciężko okres życia. Hormony buzują, wariują, robią nam niemiłe figle. Powodują, że jesteśmy smutni, przygnębieni, albo, że mamy pryszcze, trądzik. A o tym trądziku mówię, z racji tego, że miałam trądzik do 20.roku życia. Najgorsze było to, że zawsze wina była zwalana na mnie. Że to ja wyciskam itp. A to nieprawda! Wyciskanie nie ma ŻADNEGO wpływu na trądzik. Trądzik pochodzi z wnętrza organizmu. Nie wierzę w to, by powodowała go dieta itp. Trądzik to symbol hormonów i basta!
Kochanie, Ty masz dopiero 13 lat. Jeszcze około 7 lat będziesz miała huśtawki, mankamenty i różne dziwne rzeczy z powodu dojrzewania.
Z czasem, Twój piękny jak kwiat organizm, uspokoi się. Odnajdziesz życiową równowagę, dystans, będziesz dojrzała. Być może będziesz już miała za sobą kilka miłości. Czy udanych? nie wiem, ale napewno nie warto tym się przejmować. Musisz dotrwać do wieku, aż poczujesz się naprawdę silną kobietą. Piszesz:
-przeprowadzenie się do innego kraju
-częste zmienianie szkoły
-rozstanie się rodziców
-problemy z rodziną
-problemy społeczne

TAK. Właśnie TAK. To jest z tego powodu, skarbie.
Nie dziwię Ci się. Jesteś naprawdę silna i dzielna.
Kochanie, mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Ze rodzice się złączą na nowo. I pamiętaj dbaj o siebie. Jesteś pod opieką mamy, prawda? Więc upominaj ją o coś, jak czegoś potrzebujesz. Chociażby jedzenie. Może to brzmi śmiesznie, ale żywienie to nie jest taka prosta sprawa. A ma ogromny wpływ na nas.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...