Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie w 15. tygodniu ciąży


Gość angiee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jestem w 15 tygodniu ciąży. Wystąpiło krwawienie.Poprzednio także krwawiłam był to 7 tydzień ciąży. Przypuszczano, że może odklejać się łożysko, ale później okazało się że z łożyskiem jest wszystko dobrze. Otrzymałam lek. W 14tc przestałam brać podany lek i dziś wystąpilo krwawienie. Byłam u lekarza. Badanie nie dało jednoznacznej odpowiedzi, gdyż albo to torbiel, krwiak lub lekkie odklejanie łożyska. Zalecenie leżenie i w czasie krwawienia . Dodam, że nie mam bólu brzucha i wg USG serduszko dziecka bije. Niepokoją mnie te diagnozy są aż 3 i czy w takiej sytuacji nie zgłosić się lepiej do szpitala? Martwi mnie,że 2 raz wystąpiloumnie krwawienie. Czy to nie szkodzi dziecku. Proszę o opinie. Angiee

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Bardzo często na podstawie samego badania ultrasonograficznego nie jest możliwe postawienie jednoznacznej diagnozy. Powinnaś być pod stałą kontrolą ginekologa.W czasie wystąpienia kolejnego krwawienia należy udać się do ginekologa a jeśli to niemożliwe to na izbę przyjęć. Ponadto wskazany jest wypoczynek oraz bezwzględne stosowanie się do zaleceń lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...