Skocz do zawartości
Forum

Plamienie u 13-latki


Gość ja07

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kalapalapakalapala

Mam 14 lat i przede mną 4 miesiączka, ale strasznie się martwię. Gdy pojawiła się pierwsza miesiączka na początku był też brązowe plamienia, ale tym się nie przejełam bo wyczytałam, że przy 1. miesiączce coś takiego się pojawia. Podczas 2. miesiączki żadne plamienia nie przykuły mojej uwagi, ale przed 3. miesiączką była "katastrofa" , czyli mam na myśli, że miałam takie dziwny brązowe plamki wraz ze śluzem przez ok. 4-5 dni potem 1,5 dnia przerwy i okres (na początku bardzo obrity, ale nie musiałam zmieniać podpasek więcej niż 5 razy) zakończył się. Teraz zaraz nastąpi 4. już jest kilka kropelek tego brązowego. Denerwuję się, że coś jest nie tak, czytałam, że to mogą być polipy, nadrzerki, i inne bakterie. Chodzę na basen. Dodam jeszcze że dbam o higienę - codziennie się myje. Myję się wodą lub mydlinami z szarego mydła. Ta wydzielina nie ma ostrego zapachu. Tak czy siak podobno (jak piszą w internecie) powinnam udać się do lekarza, ale boję się bo podobno badanie w moim przypadku (dziewica) odbywa się przez odbyt i wgl. Mówiłam o tym w domu, ale mówią, że na razie wszystko się statkuje i na razie trzeba poczekać. Mam kompletny zawrót głowy ! Co robić ? Pomocy !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...