Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Przyspieszone bicie serca studia


Gość polllska

Rekomendowane odpowiedzi

Chodze do psychologa, bo mam problemy depresyjne i lękowe.. Zaczynam studia od października i zauważyłam u siebie, że przy przeglądaniu planów zajęć roczników, zajęć, nazwisk profesorów zaczynam dziwnie reagować.. Zaczynam się denerwować i serce mi przyśpiesza, czasem mam zaczerwienione policzki. A czasem czuję dziwny ucisk w żołądku.. Najgorsze jest to, że nie mam pojęcia jak zareaguje gdy zaczną się zajęcia. Obawiam się tej reakcji. Jak mam z tym walczyć skoro nie wiem jak zareaguje, nie wiem czego sie boję konkretnie i jak zareaguje moje ciało?

Odnośnik do komentarza

Mam identycznie. Wiesz co, to poprostu trzeba zaakceptowac. Oswoic sie, ze z tym nie ma zartow, i trzeba tych spraw dopilnowac. A i nie martw sie o innych ludzi, bo nigdy nie wiadomo, jacy sa. Zawsze trafiaja sie fajni i glupi nauczyciele. A wiec, podejdz do tego z dystansem. A gdy sie stresujesz, to zaakceptuj ten stan, bo to normalne, ze stresujesz sie w tak powaznych sprawach. Sprobuj robic to co masz do zrobienia, zalatw co trzeba zalatwic, zeby bylo Ci lzej i zebys nie musiala miec jakis problemow, a napewno jakies fajtlapy niedoswiadczone nie dopilnuja czegos i beda mieli wiecej stresu od Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...