Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Brak akceptacji w nowej szkole


Gość Jasmina17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat. Jestem w liceum, w nowym mieście i czuję, że nie potrafię się odnaleźć. W gimnazjum miałam paczkę, z którą się trzymałam, miałam też przyjaciólkę, bez której nigdzie się nie ruszałam, wszędzie razem, na każdej przerwie, niestety tak się złożyło, że wybrałyśmy licea w innych miastach. Mamy kontakt, piszemy czasami, jednak strasznie mi jej brakuje. Z moimi nowymi znajomymi z klasy wymieniam zdawkowe zdania, jednakże nie potrafię się zaklimatyzować, czuję, że nie pasuję do nich, staram się być miła, pomocna, ale co z tego jak po korytarzach chodzę sama? Bardzo chciałabym znów powałęsać się z kimś na przerwie, poczuć, że nie jestem sama. Mam chlopaka, ale przez szkołę widujemy się raz w tygodniu, dlatego że wracam bardzo pozno do domu, a ta szkoła nalezy do tych najlepszych, jesli chodzi o poziom nauki. Wmawiam sobie, ze jest mi niepotrzebny przyjaciel, bo muszę się uczyć, dostać na prawo, ale jest mi tak ciężko. Nową klasę znam 2 tygodnie, ale wciaz nie widzę osoby, z ktora mogłabym nawiązać głębszą relację. Czuję, że mnie nie lubią, bardzo staram się być sobą, ale zauważyłam, ze z biegiem czasu coraz bardziej się wycofuje, zaczynam izolować sie od ludzi, nawet mojego chlopaka traktuje oschle, choc bardzo go kocham. Zaczynam szukac spokoju w książkach, jak sie uczę, zapominam o tym, ze w szkole znowu czeka mnie pusta lawka i ksiazka. Bardzo chciałabym to zmienic, ale nie wiem jak . Brakuje mi odwagi zeby podejsc do kogos obceg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...