Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problemy z zaśnięciem przez hałas


Gość c...l

Rekomendowane odpowiedzi

Od dość dawna mam problem z dźwiękami w nocy. Mianowicie każdy hałas nawet najmniejszy przeszkadza mi w zaśnięciu i niesamowicie denerwuje. Nie mam natomiast problemu z zasypianiem przy np. muzyce pod warunkiem, że leci w słuchawkach. Dźwięki które w nocy nie przeszkadzają innym, niektórzy nawet twierdzą, że nic nie słyszą, mnie doprowadzają do stanu wrzenia. Szepty z pokoju obok, zbyt głośne oddychanie osoby obok, stukanie czy nawet bzyczenie komara potrafi mnie obudzić.. Co z tym robić?

Odnośnik do komentarza
Gość prosta sprawa

Mój brat zamawia przez internet stopery do uszu. Jest ich sporo, pakowane w folijkach parami. Tylko kup piankowe, maja one chyba pomarańczowy kolor i sa zrobione z gąbczastej pomarańczowej pianki. Mozna uzywac kilka razy. Nie kupuj tych z apteki co są jak plastelina bo są niewygodne i kleją ręce.
Ps: Widocznie masz nadwrażliwość na dźwięk w nocy

Odnośnik do komentarza
Gość patrycjaa32

Mam od lat tak samo, przez co nawet nie mogę spać z kimś w pokoju, bo np. do szału doprowadza mnie oddech drugiej osoby. Musze mieć idealną ciszę, żadnych telewizorów za ściana, ani nawet u sąsiadów. Przerobiłam już kilka rodzajów stoperów do uszu i w końcu znalazłam takie, które całkowicie eliminuja hałas. Są to stopery woskowe, do kupienia w aptece- za 1,70. Formuje sie z nich koreczki, które świetnie uszczelniają uchoi nie podrażniają ucha. Jedynie to mi pomaga na tę moją przypadłośc, bo zadne inne- czy tez piankowe, czy gumowe nie działały tak, by całkowicie eliminować hałas. A dosłownie także słyszałam najdrobniejszy nawet szelest. Bez stoperów od 2 lat nigdzie sie nie ruszam. Narzeczony chrapał, więc spię w oddzielnym pokoju z nim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...