Skocz do zawartości
Forum

Leki po krwotoku w drugim trymestrze ciąży


Gość marika81

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!!CZY LEK  PRZEPISANY DO PRZYJMOWANIA 3 RAZY DZIENNIE PO 1 TABLETCE W 14 TYGODNIU CIĄŻY PO OBJAWIE ZAGRAŻAJĄCEGO PORONIENIA CZYLI KRWOTOKU JEST BEZPIECZNY I FAKTYCZNIE KONIECZNY DO PRZYJMOOWANIA JEŻELI NIE WYSTĘPUJA U MNIE ŻADNE SKURCZE MACICY ANI BÓLE??LEKARZ MI ZAPISAŁ TEN LEK MIMO WSZYSTKO A JA SŁYSZAŁAM,ŻE NIESIE ON ZA SOBĄ NP.RYZYKO NAPIĘCIA MIĘSNIOWEGO U DZIECKA I WADY WYMOWY W PÓŹNIEJSZYM WIEKU.CZY NAPRAWDĘ JEST NIEZBĘDNY W MOIM PRZYPADKU?DODAM,ŻE ZAPISANO MI inne leki.SZCZERZE POWIEDZIAWSZY TROCHĘ BOJĘ SIĘ BRAĆ LEK,KTÓRY PRZENIKA PRZEZ ŁOŻYSKO NIOSĄC ZA SOBĄ JAKIEŚ RYZYKO DLA MOJEGO DZIECKA.PROSZE O PORADĘ.DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza

Lekarz wie co robi. Lepiej jest brać teraz lek, który pomoże donosić ciążę a ewentualnie później martwić się o jego efekty uboczne, które wbrew pozorom nie są takie groźne niż zaniechać jego zażywania i w ten sposób miec powikłania z donoszeniem ciąży. Wybierz mniejsze zło. Zawsze możesz też porozmawiac z lekarzem, powiedziec mu o swoich obawach i zapytać czu musisz zażywac ten lek czy możesz z niego zrezygnować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...