Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

mój cały świat.


Gość zozulia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej..
Czy istnieje coś takiego jak przyjzn miedzy chlopakiem a dziewczyna ktorzy mozna powiedziec przez kilka miesiecy byli razem? Czy moge przyjaznic sie z kims kogo kocham? Wiem ze nie ale co mam robic kiedy nie chce go stracic ? Nie wyobrazam sobie tego. To moj caly swiat.

Odnośnik do komentarza

Jakieś 3 tygodnie temu rozstalam się z chłopakiem którego kocham albo raczej on mnie zostawił .
Ja osobiście nie wyobrażam sobie przyjaźni z nim. A dlaczego ?bo wtedy cierpialabym jeszcze bardziej. Być blisko ukochanego a nie móc go przytulić ,pocałować , mówić czule. Do tego on mógłby w każdej chwili być z inną i co patrzylabym jak się kochają stojąc obok? Przykro mi ale lepiej nie skasuj się na dodatkowe cierpienie bo będzie tylko gorzej.
Doskonale rozumiem że bardzo Ci go brakuje , też tak mam ale lepiej się odciąć i zapomnieć a jeśli on faktycznie zrozumie że Cię kocha to znajdzie sposób by znaleźć kontakt z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Gość muse_followme

tak. choc w praktyce chyba malo jest takich przypadkow. przedewszystkim prawdziwa milosc jest przyjaznia. jezeli rozstaliscie sie, to znaczy ze nie byla to prawdziwa milosc, a wiec jaki sens ma przyjazn? ona raczej nie istnieje, jest pozorna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...