Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Osłabienie problemy ze wzrokiem słabość


Gość Maciek1999

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciek1999

Witam mam 17 lat. Od jakiegoś czasu strasznie się stresuje. Pamiętam sytuację kiedy zrobiło mi się ciężko na płucach nie mogłem prawie oddychać przestałem czuć ręce nogi oraz byłem cały zimny. Po wejściu na pogotowie po wysłuchaniu mnie strasznie miła pani podała mi cos do wypicia jakiś lek. Siedziałem na krześle a ta pani zaczęła mnie uspokajac. Miałem tam badanie cukru i mierzone ciśnienie. Więc uznała że to z nerwów i przepisala mi jakieś leki na uspokojenie i odesłałala do domu. Ale źle się czuję na codzień jestem bardzo osłabiony. Mam zaburzenia wzroku. Różne bóle. Czasami przestaje czuć nogi ręce i jakieś dziwne dretwienie szyi momentami robię się blady. Nie wiem już co robić

Odnośnik do komentarza

Maciek, a czy Twoi rodzice wiedzą o tej sytuacji?bo powinni.

Przez internet raczej nikt nie postawi Tobie prawidłowej diagnozy, można jedyni gdybać.
Przede wszystkim, co się nasuwa samo - to konieczność dokładnej diagnostyki.
Podstawowe badania krwi plus badanie krwi na tarczycę,
konsultacja neurologiczna, tomograf lub rezonans głowy, kręgosłupa, okulista...

Jeśli badania wykażą ze jesteś okazem zdrowia a rzeczywistość pokazuje co innego...to
czasem takie objawy daje zatrucie uranizmu np metalami ciężkimi, nieraz mogą to być niepożądane skutki jakiego szczepienia, lub leku...można tylko gdybać
Niektóre prywatne przychodnie, np w Łodzi robią badanie włosa na obecność toksyn- kiedy norma jet przekroczona można zastosować chelatacje, czyli oczyszczanie uranizmu za pomocą chloratora, czyli np kwasu ALA lub/i DMSA wg protokołu Cutlera lub Klinghardta - poczytaj o tym.

powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...