Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Stalker- emerytowany policjant


Gość gabiiii

Rekomendowane odpowiedzi

Od półtora roku przesladuje mnie stalker, chodzi, pisze, ma jakąś obsesję seksualna na moim punkcie. Jest on emerytowanym policjantem w moim małym miasteczku, co bardzo utrudnia mi sprawę, ponieważ policja bagatelizuje to. Jak się pozbyć kogoś takiego bez pomocy policji? Facet ma na moim punkcie obsesję seksualną.

Odnośnik do komentarza

Wspolczuje. Ale nie martw sie. Zazwyczaj ci co maja strzec prawa, lamia je, klamiac obywateli, by oszukac ich i miec forse, przyklad? Mafia ogolnowojewodzka na dolnym slasku. pewnie kto ma wiedziec wie o tym, urzad skarbowy przyjmuje na pracownikow 'swoich' ludzi i cala ta siateczka, ta machina wyciska ze zwyklych obywateli kase. A przeciez urzad wojewodzki, powinien strzec prawa. Ale tak nie jest. Tam sa sami swoi z PO.
No a policjanci to korupcja, oczywiscie, nie kazdy posterunek, ale sa takie.
Wiem o jednym profesorze, ktory uganial sie za dziwkami.
Policjant, profesor? Co za roznica. Szczur i na wysoki urzad moze sie dopchac. Zglos to gdzies, nie pozwol by jakis popieprzony dziad Cie stalkowal. Zaalarmuj odpowiednie osoby. sama przemoca chyba nic nie mozesz zrobic, tym bardziej ze to byly policjant. Lepiej udokumentuj jego czyny.

ps: dopoki on Ci czegos nie zrobi, pewnie policja nic z tym nie zrobi bo taki jest nasz kraj niestety

Odnośnik do komentarza

On był ponoć wysoko postawiony, jest znany w moim mieście, może dlatego policja zbagatelizowała mój problem.s traszyłam go też swoim chłopakiem, ale się nie przestraszył. Bezczelnie też rozmawiał kiedyś z moim niczego nieświadomym tatą, po prostu pod byle pretekstem podszedł do niego na ulicy i zaczeli rozmowę. tata mi potem to powiedział i aż mnie zmroziło. Tata oczywiście wtedy nie wiedział, póxniej rodzicom powiedziałam to dopiero. A rozmawiał z tatą, bo stwierdził, ze to bliska mi osoba. Ile on ma lat to nie wiem, może jest gdzieś w wieku mojego taty, albo coś koło tego, bo policjanci wcześnie na emerytury przechodzą. Ale napewno jest starszy ode mnie, ja mam 18 lat. Jemu chodzi tylko o seks, bo tylko o seksie pisze do mnie. Ma mój numer telefonu, mój mail- nie wiem skąd to mógł zdobyć. Nie pisze że mnie kocha, ale cały czas pisze tylko o moim ciele, że marzy o seksie ze mną. ja poczatkowo nie wiedziałam, kto pisze, bo ujawnił się dopiero po jakimś czasie nękania mnie- zaczepil mnie pod domem i powiedział, zę to on, bym mu dała szansę, bo tak piękna kobieta zasługuje na rozkosz w jego ramionach. Zwyzywałam go i uciekłam.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, skandal. Nasz kraj jest popieprzony. A Tobie kochana, wspolczuje. Posluchaj, skoro nie możesz niego zadzialac prawem, to może zadzialaj poprzez upublicznienie tej sytuacji. Możesz wstawić to na internet, pokazać np. Na wykop.pl jego teksty, nagrać go. Będzie mial przesraną reputację a może nawet jakieś dresy które to przeczytają, zalatają go. Dzialaj, bo nigdy nie wiadomo czy to tylko slowa erotomana, czy może potencjalny gwałciciel. Naglosnij sprawę.znajac życie jak pójdziesz o wojewody naweet to nic tym zrobią, ale możesz napisać list do prezydenta lub do pani premier. Być może dzięki temu zostanie przy okazji odkrytych więcej afer w Twoim województwie które byly tuszowane.

Odnośnik do komentarza

Mój chłopak już chciał z nim "pogadać" w brutalniejszy sposób, ale mu odradziłam, bo jeszczze sam miałby po tym problemy z prawem przeze mnie. Jestem z małego miasta w woj. zachodnio pomorskim. Może mu w końcu minie to, zapomni o mnie. W końcu nie widuję go przeciez codziennie, nie mieszkamy obok siebie, zeby miał cały czas ze mna wzrokowy kontakt i się nakręcał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...