Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

powrót mysli samobojczych


Gość zrozpaczona 54644

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zrozpaczona 54644

Dobry wieczor
Co jakis czas powracaja do mnie mysli samobojcze i złe samopoczucie .Sa dni kiedy czuje sie w miare dobrze ale i sa takie w ktorych jedyne czego pragne to smierc .
Nie radze sobie z zyciem ,mam bardzo malo znajomych rzadko wychodze z domu , ciagle sie tylko nad soba uzalam . Nie wierze juz w milosc , nigdy nie bylam w zwiazku na powaznie . chlopaki z ktorymi sie spotykalam bardzo mnie skrzywdzili przez co bardzo cierpiałam . Z jednej strony chcalabym sobie ulzyc a z drugiej nie potrafie .. co ja mam robic ? jak mam zyc ?

Odnośnik do komentarza

nie jestem alfą i omegą ale chyba można przyczynę samobójstwa podzielić na te:

1) z przyczyn materialnych, niegodnych i uciążliwych warunków życia oraz biedy
2)z wypadków losowych utraty zdrowia
3)z ofiarnej i naiwnej miłości
4)przez patologie i braki w domu
5)przez wrogie otoczenie znajomych

Kochana, podejrzewam że Ty cierpisz przez opcję nr 3) i pewnie troche te inne numerki.
Czas pomyśleć racjonalnie.
Temat zlamanego serca i ranienia jest tak często na tym forum walkowany ze szczerze mówiąc coraz mniej jestem na niego wrażliwa i coraz bardziej mnie nudzi choć sama tez bylam zraniona.
Kochana, uwierz na slowo ze warto żyć dla samego siebie. I pamiętać, ze nie wszystko w życiu musi się udać poza tym że musimy dążyć do szczęścia i marzeń a jeśli ktoś chce to..kwestia czasu aż do tego dojdzie.

Odnośnik do komentarza

Wydaję mi się że jesteś neurotyczką, też to przechodzę jestem neurotykiem z silnymi lękami społecznymi, wszystkiego (dosłownie) się boję, nie mam życia, i zastanawiam się po co żyję :( jestem takim pyłkiem, bez rozumu, bez niczego, bez żadnych zdolności, bez przyjaciół, nic totalne zero, :( w życiu się nie odnajduję bo nic nie umiem :(

Odnośnik do komentarza

człowiek ma zdolności myślenia, pracowania, ja nie mam nic zero jakbym nie myślał, jakbym był taką skałą zimną, która tylko stoi w miejscu, :(
ludzie sie tylko ode mnie odsuwają :( rozumiem cię doskonale :(
co począć.... :(

Odnośnik do komentarza

chciałabyś aby wszystko przychodziło łatwo. Tak niestety nie jest. Nie można czegoś nie robić tylko dlatego, że jest trudne. Glowa nie służy tylko do jedzenia ale też do myślenia. Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na siebie, nie robiąc nic w kierunku by bylo lepiej :-) to jest dla mnie zabawne. Albo nic nie rób i się ciesz , albo pracuj nad czymś i bądź zadowolona. Proste? Stronkę abczdrowie.pl też ktoś projektował. I napewno spędził nad tym kawałek życia. Lecz to jest oddanie pasji i taki człowiek nie tylko sam osiągnął sukces co też dal cos od siebie ludzkości. Radzę Ci na dobry wstęp posprzątać dom lub zająć się czymś i zechce Ci się żyć :-)

Odnośnik do komentarza

~roshen
chciałabyś aby wszystko przychodziło łatwo. Tak niestety nie jest. Nie można czegoś nie robić tylko dlatego, że jest trudne. Glowa nie służy tylko do jedzenia ale też do myślenia. Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na siebie, nie robiąc nic w kierunku by bylo lepiej :-) to jest dla mnie zabawne. Albo nic nie rób i się ciesz , albo pracuj nad czymś i bądź zadowolona. Proste? Stronkę abczdrowie.pl też ktoś projektował. I napewno spędził nad tym kawałek życia. Lecz to jest oddanie pasji i taki człowiek nie tylko sam osiągnął sukces co też dal cos od siebie ludzkości. Radzę Ci na dobry wstęp posprzątać dom lub zająć się czymś i zechce Ci się żyć :-)

nic nie rób i się ciesz? z moją fobią , mam się cieszyć że jestem jak uschnięty badyl? z czego mam się cieszyć ? mam ograniczenia z których nie jest łatwo wyjść, nie wiem nawet czy w ogóle wyjdę, nic mnie nie cieszy, wiele razy próbowałem ale jakoś nie dawałem rady, psychicznie ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...